mala mlaka 10.01.

mate said:
U reportu je samo slučajno zaboravljeno napomenuti da su tri biciklista odmakli traktorašima nekoliko kilometara, pa onda i u onom blatu gdje se kao nešto muče imamo na baRRaki dokumentiran moj profi prolazak...i tak, ima još tu dosta detalja ali nema veze.  :jesus: :mrgreen:
Jedino kaj nam je zajedničko je da je i njima Čala na tapeti.  :LOL: :LOL: :LOL:

Da ne bi bilo da seruckam bez argumenata... :jesus:
http://www.youtube.com/watch?v=NeK8czr29rA
... s tim da smo se tu sreli na našem povratku, toliko i o brzini. :LOL:
 
mate said:
 :mrgreen:
ne...
kad njega vidim pojavi se gastroezofagealni refluks  :mrgreen:


 
mate said:
U reportu je samo slučajno zaboravljeno napomenuti da su tri biciklista odmakli traktorašima nekoliko kilometara, pa onda i u onom blatu gdje se kao nešto muče imamo na baRRaki dokumentiran moj profi prolazak...i tak, ima još tu dosta detalja ali nema veze.  :jesus: :mrgreen:
Jedino kaj nam je zajedničko je da je i njima Čala na tapeti.  :LOL: :LOL: :LOL:
ma znam ja ste vi njima odlepršali, bar neki, ali igleda pregadno kad farovi svijetle IZ VODE  :shock:
 
mate said:
Da ne bi bilo da seruckam bez argumenata... :jesus:
http://www.youtube.com/watch?v=NeK8czr29rA
... s tim da smo se tu sreli na našem povratku, toliko i o brzini. :LOL:
kak si prošel nemogu vjerovat  :shock:
 
mms said:
ma znam ja ste vi njima odlepršali, bar neki, ali igleda pregadno kad farovi svijetle IZ VODE  :shock:
neki su zaobisli najdublje vode , lukavci jedni , pa su odmakli  ,  dok su drugi vadili vodu iz airboxa i cijedili filtere zraka  :mrgreen:
 
markookram said:
neki su zaobisli najdublje vode , lukavci jedni , pa su odmakli  ,  dok su drugi vadili vodu iz airboxa i cijedili filtere zraka   :mrgreen:
i pomagali jedni drugima  (y) mislim da je to bit endura  :misli: a ovi kaj juren sam nek jure stigli bumo mi njih več negde i ko  navek bumo stali i pomogli  (y) skala a di ste mareka zgubili  :misli: vidim da je na ovoj sliki s matom kiselo poziral  :LOL:  u povratku kad smo se vračali nije ga bilo :shock:
 
na prvoj vremenskoj je ugledao asvalt...... :LOL:............i to je bilo to  :LOL:
 
skala said:
na prvoj vremenskoj je ugledao asvalt...... :LOL:............i to je bilo to  :LOL:
sad se bude on prebacil na supermoto ko  mate  :LOL:
 
Tuono 06 said:
sljedeći put idem s vama, prodajem tuona i kupujem KTMa!  (y)

puno njih je to reklo, pa su brzo odustali  :misli:

neki iz fizičkih, a neki iz psihičkih razloga  :LOL: :LOL:
 
mms said:
ma znam ja ste vi njima odlepršali, bar neki, ali igleda pregadno kad farovi svijetle IZ VODE  :shock:

Nije Mlaka bez razloga mnogima najomraženija utrka u prvenstvu, međutim kad se malo oslobodiš onda postaje vrlo zanimljiva iako u ovakvim uvjetima nije baš preporučljiva. Ja sam tamo počeo, blizu mi je doma i smatram ju je na neki način, uz Klanjec, domaćom stazom. Postoje dva mjesta gdje su vrlo duboke špure i usred ljeta, međutim, pretpostavka je da ne ideš prvi puta sam pa ti pokažu jer se one obilaze.
 
markookram said:
kak si prošel nemogu vjerovat  :shock:

Špura gadno izgleda i vrlo je duboka ali uz pristojnu brzinu i gas u pravom trenutku probijaš dio gdje fuzići ostaju zabijeni. Ovaj put je bilo još i lakše jer su ju luzeri s traktorčićima u svojim mučenjima proširili toliko da nije bilo šanse da fuzići zapnu. Znao sam to odmah i ponudio okladu ali nitko nije bio zainteresiran. :mrgreen:
 
samo jedan na traktorčiću ti je proširil špuru

a nisam nigde pročital jesi odvezel celi krug ili si se na polovici vrnul nazad  :ujaja:
 
Ako je bio samo jedan, onda sam se valjda tri puta napio. :mrgreen:

Nismo završili krug, nije bilo potrebe. Mi inače ne vozimo cijeli krug nego do zadnjeg dugog makadama i istim putem natrag. :jesus: