Mala Mlaka

tetrijeb said:
e to je taj trenutak pokusaja pucanja bio  :mrgreen:

Kaj pokušaj zvali su čak  iz Lukavca da kaj norimo  :LOL:

Ktmemac je čak imao i kutiju da se bolje čuje :LOL:
 
dugi! said:
Kaj pokušaj zvali su čak  iz Lukavca da kaj norimo  :LOL:

Ktmemac je čak imao i kutiju da se bolje čuje :LOL:
ja sam na bregu prek..zracne linije 100 metri udaljen...i ono kaj me najvise  mucilo i nije mi dalo spavat je bio pokusaj pjevanja  :mrgreen: lakse bi to podnio da ste me zaustavili kad sam setao pse i ponudili pivom :p
 
tetrijeb said:
ja sam na bregu prek..zracne linije 100 metri udaljen...i ono kaj me najvise  mucilo i nije mi dalo spavat je bio pokusaj pjevanja  :mrgreen: lakse bi to podnio da ste me zaustavili kad sam setao pse i ponudili pivom :p

Pa kaj si prolazio uz nas :misli:
 
dugi! said:
Pa kaj si prolazio uz nas :misli:
pa krenuo sam prema tvojoj kuci i dosao do nekog kombija..kad sam vidio kolko vas ima okrenuo sam se i produzio nazad prema raspelu i nazad dole  niz jankofku po glavnoj cesti jer mi se po sodranoj nije islo zbog prasine koju je netko dizao  :mrgreen:
 
tetrijeb said:
pa krenuo sam prema tvojoj kuci i dosao do nekog kombija..kad sam vidio kolko vas ima okrenuo sam se i produzio nazad prema raspelu i nazad dole  niz jankofku po glavnoj cesti jer mi se po sodranoj nije islo zbog prasine koju je netko dizao  :mrgreen:

Ništa neću priznat.  :mrgreen:
 
Ak nebuju mazde vozile kad dođeš , stukel bum te kao da te ne poznam ... eto , najavio sam ti  (y)