Mala Mlaka

opet zelenko ne ide bez gasa  :misli:
 
skala said:
opet zelenko ne ide bez gasa  :misli:
neznamo kaj mu je  :misli:cjelo vreme mu vičemo gasa gasa gasa mu daj gassa :LOL:
 
da da , bila je to još jedna Mlaka ...
pošto je kiša sinoć sve natopila ... u startu smo zaobišli prvi dio Mlake , koja je ionako uvijek potop  :mrgreen:

mala ali moćna ekipa , Dugi , Monster , ludi Vjeko , i ja  :mrgreen: , trkeljali od nekih 10 ujutro do 20:00  CET    :mrgreen:

većinu puta ni nismo znali di smo , to je uvelo malo nervozu u jako gustom dijelu šume , ali i dalo dodatnu čar  :mrgreen: ... pa tako negdje oko 14h navračamo do vikse od Dugog gdje nas čeka vatrica za roštilj , koju je spremina njegova vrijedna ženica , ... poslje gozbe sjedamo na pije i pilimo 10m , puca sajla na Adv-u , ... fleksa , cvikcanje , čekič i saniramo to  :mrgreen:  ...  i dalje vožnjica cijelo popodne ... a nijgdje birtije  :shock: :shock: :shock:  :palacdolje: :mrgreen:
shvani , ipak sjedamo u birtiju u Mlaki , do koje smo morali doći preko fakin pruge , i došli smo  :D
a povratak mi je bio vrhunac , kako to i obično bila , uvijek se dešava u zadnjim metrima vožnje i uvijek poslje birtije  :LOL: :LOL:
naime , povratak je također bio preko pruge , a za koju su me u bitiji nagovarali da ju je lako preskociti čak i sa mojim MOTOROM  ... pa NAGOVOREN  idem malo žešće prema prugi ... dižem MOTOR najmanje do troposfere ... poslje toga sve je bilo manje važno   :LOL: :LOL: :LOL:
tu pak Dugi ne vjeruje kak ja to vozi taj hebeni motor te ga uzima u svoje ruke ... spremajući se za prugu , a ja ugrijavajući vrpcu na kameri , bilježim ovo  :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=9IJ3_Qg8X9A

profi Monster  :naklon:
http://www.youtube.com/watch?v=5pTl-sAU96s
 
kak sam opal :shock: :LOL: to ste mi namerno kamen posstavili dok nisam gledal :punk:
 
moš mislit  :jesus:  ovo je bilo ko da se na grančicu u šumi popikneš   :mrgreen:



btw.  dobil sam takav žulj na ruci kaj se redko vidi i na baušteli  :shock: :shock:  
malo sam preveč žmikal MOTOR   :LOL: :LOL:
 
dugikle said:
kak sam opal :shock: :LOL: to ste mi namerno kamen posstavili dok nisam gledal :punk:

Stvarno ste gadovi , čovjek umoran , još popio 4-5 pive i onda mu tak kamen nastavite da se razbije  :palacdolje:
 
Monster F1 said:
Stvarno ste gadovi , čovjek umoran , još popio 4-5 pive i onda mu tak kamen nastavite da se razbije  :palacdolje:
kako su mi gaa nastavili :LOL:  točno su znali kuda bum išel :LOL:
 
AAAAAAAAAAAAAAAA... jedan od atraktivnijih padova u zadnje vrijeme iako je Dugi imao i boljih. Favorita imam. :LOL:
 
mate said:
AAAAAAAAAAAAAAAA... jedan od atraktivnijih padova u zadnje vrijeme iako je Dugi imao i boljih. Favorita imam. :LOL:

MM , ravnica,makadam...graba desno???  :LOL: Ali ovo  :lolcry:
 
mate said:
AAAAAAAAAAAAAAAA... jedan od atraktivnijih padova u zadnje vrijeme iako je Dugi imao i boljih. Favorita imam. :LOL:
 :LOL: e da je neko snimal onaj pad koji si jedino ti djelomično uspel vidit  :LOL: