Malaguti f15 - ne pali

bart

New member
Pozdrav.
Evo mog problema, odma cu u glavu.

Ugl, prije par dana vozim skuter put doma, nekih 200 m prije doma osjetim kao da ga je nesto zagusilo, taman uzbrdica, jedva uzvucem, i do doma uredno. Cim sam stao, motor se ugasio sam od sebe, upalim, na leru se gasi, nista od njega.
Sutra isti simptomi, ide on normalno ( normalno za stanje kakvo je, nije bas u top stanju.), ali tipa semafor se gasi, na semaforu stojim sa malo gasa, sve ok. Popodne podignem malo ler gas, radija normalno, zaletija se kupit ulje ( lampica se palila tu i tamo, ali on ima 4 deca rezervu pa nije nestalo) i nalit gorivo u njega. Uzmem i svjecicu, i nju promijenim usput.
Da bi tu vecer jedva upalio sa novon svjecicom, ali kad je upalia radi ko sat, i pali iza toga iz prve ( uvik palim na kurblu).
I opet, vozim, on se ugasi na semaforu. Nakon 10ak min paljenja , sacekam malo da ne bi prisaugalo, i upali. Dodjem doma, ugasim ga, i na tome je ostalo...

Znaci, kad ga palim, nista, proba vidit svicicu, mokra je...skinija i auspuh, da nije do njega. Je da je u losem stanju, ali nije do njega.
Ali sta je zanimljivo, nakon minutu, dvi paljenja na kurblu, izbaci kao nekav bijeli dim na auspuh, cak mozda i negdi ispod doli. Smrdi poprilicno, ali neki cudan smrad.

Na sta vam ovo izgleda?

Zivili
 
Moguce.
Reka mi je mestar zadnji put da je bobina  malo izneredjena...
Ovaj dim me brine, ne znam sta bi to bilo?