Malaguti Firefox - krajnja brzina

MARINO

Member
U pitanju je Firefox neznam tocno,oko 2005/2006 godiste i decko je skinuo dvije blokade i ide mu 75km/h i po ravnom i po nizbrdici,nejde vise.,a govore mu u servisu da ima neke dvije zice i ako prereze jednu da ce bit sve ok i da ce mu ic brze a ako prereze krivu onda ce sjebat  motor??? :misli:I sad kako treba birat koju ce prepilit!!!
 
nisam cuo da imaju takvu blokadu malagutiji... :misli:
 
blokiran cdi?!

Onda se malo rastopi plastika na jednom mjestu i prereze jedna zica...
 
Eto ja imam iz ffox iz 2001 tako da neznam za to prvi put čujem za tu blokadu na ffoxu :misli: .
Ali inaće odblokiran skuter nakon razrade bi ti po celeru treba pokazat maksimalno 80 do 85 km/h iako nije to baš precizno jer celeri od skutera pošteno kradu čim pređeš 50km/h ;)
 
eto ja sam proda oxiu taj motor pa isto kad sam bio u servisu prije s skuterom nisam cuo za tu shemu. Netko ti prodaje pricu.
 
a nemojte mene napadat,to mi je zadnji put isprico kad sam ga vidio...
ja isto nikad nisam za to cuo...zato i pitam
 
Ne lažu te...to je blokada u bobini,limitator broja okretaja.Treba prepilat bobinu na toćno određenom mjestu.Ako hoće prijatelj ti može meni poslat bobinu poštom i ja cu je prepilat i vratit mu...Ista stvar je i sa modelima Phantom.
 
Spekny said:
Ne lažu te...to je blokada u bobini,limitator broja okretaja.Treba prepilat bobinu na toćno određenom mjestu.Ako hoće prijatelj ti može meni poslat bobinu poštom i ja cu je prepilat i vratit mu...Ista stvar je i sa modelima Phantom.

Bobinu ili CDI??? (y)
 
MARINO said:
U pitanju je Firefox neznam tocno,oko 2005/2006 godiste i decko je skinuo dvije blokade i ide mu 75km/h i po ravnom i po nizbrdici,nejde vise
Kao da je to malo za serijski 50cc...
 
Nike said:
Kao da je to malo za serijski 50cc...

mislim da je tesko iz nicega napravit nesto....75 kmh je pristojno za taj skuter a ono par kmh vise ili manje ovisi i o tezini vozaca ako se nevaram....ako si tezi dbit ces par kmh vis nizbrdo..hehehehe  :LOL:
lipo triba kupit nekakav kit ili nesto sl pa ide i brze al onda vise nije 50 ccm,a to je lagano rupa bez dna...
 
Spekny said:
Ne lažu te...to je blokada u bobini,limitator broja okretaja.Treba prepilat bobinu na toćno određenom mjestu.Ako hoće prijatelj ti može meni poslat bobinu poštom i ja cu je prepilat i vratit mu...Ista stvar je i sa modelima Phantom.


tocno isto tako sam i ja skinuo blokadu. na bombini je blokada. treba znati tocno koliko centimetara pa prepilit zicu
 
meni su to uradili u servisu..samo presekli neku zicu i to je to posle se vrtio do 9500rpm.A kad sam stavio karb 21mm isao je 11500-12000.
 
igor_mac said:
meni su to uradili u servisu..samo presekli neku zicu i to je to posle se vrtio do 9500rpm.A kad sam stavio karb 21mm isao je 11500-12000.

Ne, nego je trebal staviti 28 frgic, pa da mu se vrti na 18-19 000  :LOL: