Malaguti Madison 3 - problemi sa strujom

OldBoy

New member
    godište 2008. 125 ccm.

    ...skinuo sam akumulator, skinuo koš i podesio karburator. Vratio koš, spojio akumularor i PROBLEM.

    Na displeju pokazuje naizmjence 125 ccm, pa promjeni na 250 ccm i tako bez prestanka BEZ KLJUČA. Ubacim i okrenem ključ na kontakt, ali instrumenti i tabla ne odrade svoje, kazaljke ne skoče sve u maksimalni položaj. Motor upali i ugasim ga na ključ, ali displej (čitava tabla) ne šljaka, osim spomenutog pokazivanja (125, pa 250). Prije ovoga nikakvih problema sa strujom nisam imao.
 
Zato šta nakon skidanja/stavljanja baterije moraš odredit o kojem se modelu radi (ista tabla za više modela). Kad blinkne tvoj model, stisni botun MODE na volanu (ako je taj sistem, mislim da je na desnoj ručici), naravno dok je kontakt okrenut.

E da, i pazi da odabereš km/h prikaz, a ne mph.

:wink:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Zato šta nakon skidanja/stavljanja baterije moraš odredit o kojem se modelu radi (ista tabla za više modela). Kad blinkne tvoj model, stisni botun MODE na volanu (ako je taj sistem, mislim da je na desnoj ručici), naravno dok je kontakt okrenut.

E da, i pazi da odabereš km/h prikaz, a ne mph.

:wink:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

    ...idem u garažu  :wink:
 
    ...ti si shepa jebeno pametan čovjek. Kušiš se u kompjutere, u skutere u filmove  :naklon:

    Straaaaaaašno  :shock:
 
I got my moments.

8)

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Fronius said:
Mogel si ga na 250ccm ostavit, možda bu brži...


Sent from my iPhone using Tapatalk

    ...odi jebat kalimera, ovde je sve rešeno  :wink: :jesus:
 
OldBoy said:
    ...odi jebat kalimera, ovde je sve rešeno  :wink: :jesus:
Nije više interesantno. Nebreš budalu zajebavat...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je pukao nosac retrovizora i auspuha na 250tki, pa sam imao muke nabavit, a jos je malaguti bio na zivotu, ne znam kako bi to sad rijesio... Inace ostao mi je u dobrom sjecanje skuter...
 
Denisxxx said:
Meni je pukao nosac retrovizora i auspuha na 250tki, pa sam imao muke nabavit, a jos je malaguti bio na zivotu, ne znam kako bi to sad rijesio... Inace ostao mi je u dobrom sjecanje skuter...

    ...gle, meni on treba za po gradu malo posla odrađivati. I ništa više.