Malaguti Madison 400

Apsu

New member
Evo ovak,otvaram ovu temu za frenda jer ga zanima ovaj skut i jako je zapeo za njega. Uzimao bi polovni, negdje oko '02 - '03 godiste.
Nabavljao bi ga izvana.
E sad, pitanja su sljedeca...dakle,koje su sve mane i prednosti?, jel ima problema s nekim kvarovima?, potrosnja?, odrzavanje?, kako se ponasa u voznji?, ....
Savjeti vlasnika dobrodosli (nadam se da ih ima) i onih kojih su ga vozili,naravno. :)

Hvala unaprijed.
 
ja sam imao madison 3 250 ie, super skuter, dobra završna obrada, vrlo dobar start, piaggio agregat, dobre kočnice, za skuter te koncepcije vrlo stabilan (y)

 
Denisxxx said:
ja sam imao madison 3 250 ie, super skuter, dobra završna obrada, vrlo dobar start, piaggio agregat, dobre kočnice, za skuter te koncepcije vrlo stabilan (y)

Hvala na informacijama.

Jel ima jos mozda netko upoznat s ovim skuterom?
 
Znam da je tema stara 2 god,ali planiram da uzmem ovaj skuter,pa me zanima svaka informacija za njega. Znam da se u njega ugradjivao agregat iz Burgmana 400 i nist vise...  :misli:  :misli:  :misli:  Veoma malo ima informacija o ovom skuteru na internetu...  :(  :(
 
Mene zanima Malaguti Madison 180, odnosno ako bi neko ima manual za njega i to bio bi mu jaaako zahvalan... Ima li kakvi poznatih mana kod njega ili je to čisto solidan maxi skuter?
 
Obzirom da se radi o Madisonu 400, neću otvarati novu temu pa da pitam ovdje !?

Frend je jaaako zainteresiran za Madison k400 (http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/malaguti-madison-k400-oglas-1746032) pa ga zanimaju bilo kakve informacije o tom motoru !? Naravno ne konkretno o ovom na linku iako je to taj kojeg bi uzeo već općenito o tom modelu madisona !?

Koja je to mashina unutra !? Piaggio ili kako sam pročitao od burgmana !? Jel netko zna bilo što o toj mašini !?

Vlasnik ovog konkretnog skutera bi ga dao za 12000 kn  :shock: :shock: :shock: :shock: Što mislite o toj cijeni ?? jel ok ? Meni izgleda kao BEST buy !!

Bilo kakva informacija bi mi bila korisna...

THNX
 
o madisonu 400 nemam nikakva saznanja a i nema ih bas nesto,ali onaj 250 ne bi uzeo da mi poklanjaju,dapace imao sam priliku ga davno uzeti po super povoljnoj cijeni ali nista od toga nije bilo... prvo iskustva nekih koji su ga imali su negativna(mnogo pokvarljiv),drugo cijena novoga je malo previsoka,trece ruzan mi je ko nijedan skuter,uglavnom password i madison su mi na dnu ponude... naravno moje subjektivno misljenje. treba pitati vlasnike sta misle i kakvo su zadovoljni.
 
Motor je iz Burgmana 400,ali prvi model Burg (2001),skuter je udoban ali nakon 100-110 kmh pocinje da se uvija... Taj agregat 400 je dugotrajan ako se dobro odrzava ali ako ulje padne na "min" ili se ne uradi servis na vreme znaju otkazati klackalice ventila a nije cudno da i pregasta malo dobije pa je onda popravka skupa... Ovo se cesto desava zato proverite da li je agregat otvaran...