Malagutijeve zimske radosti :)

malaguti

Guest
evo bilo mi malo dosadno pa odlucio otic iz svog malog,suncanog primorskog gradica u unutrasnjost vidit dal ima snjega....i dobro se uvjerio da ima.....neki vozaci iz auta su me sa divljenjem pozdravljali a neki zbunjeno gledali i blicali razmisljajuci-PA DOBRO MALI JESI TI NORMALAN ...opaka zima...ali prekrasna priroda...na jednom djelu dok sam slikao sam cuo neki zvuk u sumi i usro se ziv da nije mozda medvjed...cesta katastrofa,mokra i puna pjeska... sa skuterom nebi preporucio nikom da ide tko nema bar 30 000km pod guzicom.... :wink:
 
malaguti said:
evo bilo mi malo dosadno pa odlucio otic iz svog malog,suncanog primorskog gradica u unutrasnjost vidit dal ima snjega....i dobro se uvjerio da ima.....neki vozaci iz auta su me sa divljenjem pozdravljali a neki zbunjeno gledali i blicali razmisljajuci-PA DOBRO MALI JESI TI NORMALAN ...opaka zima...ali prekrasna priroda...na jednom djelu dok sam slikao sam cuo neki zvuk u sumi i usro se ziv da nije mozda medvjed...cesta katastrofa,mokra i puna pjeska... sa skuterom nebi preporucio nikom da ide tko nema bar 30 000km pod guzicom.... :wink:

ovo mi je znak
ja mogu dakle ići :wink:

koliko si km danas napravio
 
liberty said:
eto i ti i bio na snijegu
a ja mislio recesija je, ne ide se :mrgreen:
da,ide se na skijanje...sad slijedi mukotrpno pranje skutera...
 
do jaja  (y)

mozak - OFF

desni zglob - ON
 
nadam se da si napravio koji dounat tamo na snijegu :D

super đir (y) (y) (y) hladan ali super
i slikice su odlične (y)
 
mv_agusta said:
nadam se da si napravio koji dounat tamo na snijegu :D

super đir (y) (y) (y) hladan ali super
i slikice su odlične (y)
stavio sam sve slike sta sam uslikao.... :wink:
 
Sada si me zainteresirao. Upravo završavam s poslom, izlazim iz ureda i idem se provozati kada dodjem kući. Kod mene sunce sija, ali je hladno.
 
sve ok, al kad ti prsti počnu boliti od hladnoće..eee to je smrt... :mrgreen:

probaj ići navečer kad je friškije  :LOL:
 
dannyghost said:
sve ok, al kad ti prsti počnu boliti od hladnoće..eee to je smrt... :mrgreen:

probaj ići navečer kad je friškije  :LOL:
vjeruj mi bolili su prsti i to jako...uf..slikao sam i ruku ima na jednoj slici...
 
gorank said:
Super su slike!!! Svaka cast  (y)
za neke slike sam se morao stvarno potruditi...one slike sta je skuter u snijegu sam probao vozeci uci ali nema sanse,dam malo gasa i ode u bok,morao sam ugurat skuter.... :wink:
 
Odmah sam se sjetio sljemena prošle godine

buraz frend i ja dok su neki bili na skijama haha :mrgreen: