markez-servis

kosta

Well-known member
danas popodne zaputil sam se po pločice(kočnice) u Svetu Nedelju.Kiša me pratila od Vrapča i kad sam pronašao putokaze,s obzirom da prvi put idem u Markez,uzbrdo poslje crkve i evo servisa+prodajni dučan.Kupujem disk pločice,nude mi i ulje (66kn/lit) može dajte 3lit.Vlasnik izlazi van, krene lagano priča i za 2 minute tip nosi gedore dum-tres-tras i prednje su promjenjene.Kaj sam dužan -niš veli; pa to je 5 minuta posla.Traži da proba par metara i začas je motor u radionici i traži od mehaničara da mi pritegne grane auspuha.Gledam i nevjerujem. dučan i trgovkinja-odličan servis-odličan mehaničari(s obzirom da je pred kraj radnog vremena)-odličan Profesionalnost na nivou!!!! :cool: I još da ne zaboravim objasnio je razliku meni" labudu", filter ulja sa Honde paše na KLE,ali nema u sebi nepovratni ventil koji drži ulje pod pritiskom (Honda to ima u mašini),pa se ulje scjedi u karter i ujutro ga pališ na suho.Razlika 20 kn na kojoj se ne isplati šparat.Kaj sam htio reč niš htio sam samo pohvaliti servis i reč da nam netreba Evropa mi smo sami sebi više od Evrope.Puno sretnih kilometara[/b]
 
Ljudi su najčešće sami sebi reklama. Pozitivna ili negativna, ovisi o njima samima. :cool:
 
Kod Markeza sam kupio motor i tamo ga servisiram i nemam nikakvih primjedbi, dapace, ljudi su vrlo ljubazni i susretljivi, a posao, cini mi se, obave po PS-u.
 
Dečki u servisu su ok. a za gazdu baš i nemam neko mišljenje!
kad sam kupovo motor bilo je sve ok, al kad sam trebo popravit e onda počinju muke! a pogotovo ak se gazdu uhvati na ljevu nogu spreman vas je i izvrjeđat...ne želim se spuštat na njegov nivo i to sve sad pisat....
to je moje iskustvo s dotičnim servisom (ak ga se tak može nazvat),
a i posljednje ......
zaključak :NE PREPORUČAM!!!!!!!
 
Ma Micho je OK, samo ga znaju malo carinici i spediteri razxxxati;)))

Miiiiiiichoooooo zasto si covjeka naseg samoborca vrjedjao???
 
Imao sam Hondu bol dor 900 (potpuno orginal)i u navedenom servisu tražio sam da se otkloni kvar trokiranja na velikom gasu,na što mi je vlasnik odgovorio da moj motor muči starost i da kupim novi.
 
Moje iskustvo. Trebam prednju gumu u petak, u subotu idem na Grobnik. Zovem kod Markeza, ima gumu i može odmah montirat. Super. Dođem tamo, montiraju gumu i gas. Dolazim na Grobnik, pregledavam motor, a PREDNJI KOTAČ NIJE ZATEGNUT, matica već na pola navoja. Sretnem Markeza u boxu i kažem mu problem. Njegov odgovor : PA BILA JE GUŽVA !!!
 
niksa said:
pa kad cete naucit da zivote ne povjeravate drugima. sami skidajte kola i vracajte ih nazad. Za kocnice vrijedi isto.


SIGURAN SAM 100% DA NEMA COVJEKA NA OVOM FORUMU KOJI NECE SAM MOĆ PROMINIT PLOČICE I SKINIT I VRATIT KOLA NA SVOM MOTORU.

Bas sam sinoc to uradio sam... 8) :mrgreen:
 
niksa said:
pa kad cete naucit da zivote ne povjeravate drugima. sami skidajte kola i vracajte ih nazad. Za kocnice vrijedi isto.


SIGURAN SAM 100% DA NEMA COVJEKA NA OVOM FORUMU KOJI NECE SAM MOĆ PROMINIT PLOČICE I SKINIT I VRATIT KOLA NA SVOM MOTORU.

Ima - ne da mi se, nemam stender i tlaka mi je traziti po gradu gdje su naci bolje i jeftinije plocice....

:mrgreen:
 
niksa said:
SIGURAN SAM 100% DA NEMA COVJEKA NA OVOM FORUMU KOJI NECE SAM MOĆ PROMINIT PLOČICE I SKINIT I VRATIT KOLA NA SVOM MOTORU.

:paper: :mrgreen:
 
Kaj nije bolje provjerit zategnutost svih šarafa i matica kad dođeš doma nakon zamjene pločica ili guma ili nečeg trećeg :?: :neznam: :misli:
 
Don said:
Pa kaj će mi onda serviser ako sve moram sam raditi?

a ko će ti onda lovu isisati iz đepa :mrgreen:
 
razlika je između uslužnosti i ljubsznosti i dobrog servisera!

ja sam cuo sam loše o njima...(markez)