markez-servis

Filter zraka za Yamahu 125 kod Markeza košta 320 kn,a u Elodi 86 kn,a oba servisa su ovlašteni dileri Yamahe.
 
BORISSS said:
Filter zraka za Yamahu 125 kod Markeza košta 320 kn,a u Elodi 86 kn,a oba servisa su ovlašteni dileri Yamahe.

jesi obratio pozornost na to da li je original pakiranje od Yamahe ili neki aftermarket filter (ne znam, samo nagađam, jer je preeeevvveellikkkaa razlika u cijeni, nešto tipa Mann,Mahle/Knecht,... filter) - ili ste se krivo razumijeli pa ti je rekao cijenu za neki drugi filter zraka?
 
Original isti filteri "Yamaha". Markez kaže -kod mene je cijena takva.On je gazda u svom dućanu ,ali stvarno je pretjerao_On je diler za sve japance osim Suzukija,što je malo čudno,valjda postoji nekakav standard da se postane ovlašteni diler ,a njegov salon i radiona su malo bolji od moje garaže.
 
BORISSS said:
Original isti filteri "Yamaha". Markez kaže -kod mene je cijena takva.On je gazda u svom dućanu ,ali stvarno je pretjerao_On je diler za sve japance osim Suzukija,što je malo čudno,valjda postoji nekakav standard da se postane ovlašteni diler ,a njegov salon i radiona su malo bolji od moje garaže.
Sa Suzikijem niko nije htio imati posla, jer je svojevremeno HRC DUDO bio glavni u Hrvatskoj, i on je krojio neka svja pravila. Tu su mnogi digli ruke od Suzukia. Iskreno, ne zamjeram im. Kad sam kupio Suzukia, nisam imao di kvalitetno, i cijenom prihvatljivo, napraviti servis. Barem tad nisam znao za njega nakon svih tel. razgovora. Kasnije sam saznao za Thunder Racing u Rijeci, i same pohvale za taj servis. Na kraju je i on izgubio, ili odustao, od servisa Suzukia.
Nakon svih tih iskustava, vjerujem da se trgovcima neda zajebavat s nekim stvarima.