marushin

silvije

New member
Ima li ko kakva iskuszva sa kacigom Marushin.Moga bi je dobit nesto ispod cijene pa me zanima.Jeli čemu,kvaliteta,buka itd.Pa ako neko znade ili ima iskustva  :misli:
 
http://www.motorcyclegearreview.com/


možda tu nadješ još neki dodatni  info... :misli:
 
Ja koristim kacigu Marushin Interceptor i prilicno sam zadovoljan. Udobna je i ne buci previse, a jedini problem je to što mi se podstava pocela malo cufati. Ako imas priliku za povoljnu kupnju, palac gore!
 
rednyaW said:
imam ja veze u motrmaniji =9 ak mi platiš razliku u cijeni sredim ti rabat  :mrgreen:
Jebga ja sam je tija uzet u Splitu u Streetfightera izgleda stvarno mrak.Na svu sreću su mi je posudili da napravim đir da je probam na motoru i ??? katastrofa puše oko očiju i poprilično je bučna a ne uvjerava me kvalitetom jer se na nekim mijestima ispod podstave vidi školjka.Moram pohvalit ekipu u Streetfightera  (y) jer su vrlo ljubazni pa su mi dali da je probam jer bi se gadno zajeba da sam je uzeja bez probat na motoru.Koliko para toliko muzike.
 
meni je marushinka sačuvala bundevu 1990 godine kad sam na autoputu kod lučkog s nekih 250 km/h zdrobio novog gsxr 1100...kaciga je sa zadnje strane imala poderotinu veličine dlana ali je ostala čitava i u komadu !! u to vrijeme je po nekakvim testovima bila druga u vrhunskoj klasi kaciga...
 
zvonko situm said:
u to vrijeme je po nekakvim testovima bila druga u vrhunskoj klasi kaciga...

i ja sam do 99god imo marushin

al je doslo vrijeme novoj i probao ARAI

i jebat ga, navuko se :mrgreen:

upravo narucio novu RX7corsair (y)


 
silvije said:
Jebga ja sam je tija uzet u Splitu u Streetfightera izgleda stvarno mrak.Na svu sreću su mi je posudili da napravim đir da je probam na motoru i ??? katastrofa puše oko očiju i poprilično je bučna a ne uvjerava me kvalitetom jer se na nekim mijestima ispod podstave vidi školjka.Moram pohvalit ekipu u Streetfightera  (y) jer su vrlo ljubazni pa su mi dali da je probam jer bi se gadno zajeba da sam je uzeja bez probat na motoru.Koliko para toliko muzike.
Upravo tako-koliko para toliko muzike....probaj neku marushinku iz vrha ponude...
 
speed attack said:
i ja sam do 99god imo marushin

al je doslo vrijeme novoj i probao ARAI

i jebat ga, navuko se :mrgreen:

upravo narucio novu RX7corsair (y)
Arai je ko Zagorska noja ili Međimurski direktor  :LOL:
 
A jel probao tko Marushin x-moto? Izgleda mrak, ali kakva je u voznji?
 
zvonko situm said:
Upravo tako-koliko para toliko muzike....probaj neku marushinku iz vrha ponude...
Pa utome i je problem na njihovom službenom siteu nema nego tri modela integralki a jedna od tih je na rasklop.U svakom slučaju sam odustao ova koja je sada na dinji če služit još jednu sezonu malo je iscufana iznutra ali je još zdrava.Vjerovatno ću za investiciju od 2k kuna kupit top za motor a kacigu prije sljedeče sezone.
 
jel marushin japanska marka ili njemačka???mene frend uvjerava da je njemačko ja njega da je japansko..
na kraju bude ispalo da je Bugarsko :LOL: :D
 
Faber said:
jel marushin japanska marka ili njemačka???mene frend uvjerava da je njemačko ja njega da je japansko..
na kraju bude ispalo da je Bugarsko :LOL: :D

japanska (y)
 
Jel probao tko ovu i zna li cijenu? (bilo je vec rijeci o njoj nesto mislim  :misli: )
 
Ja sam si uzeo marushinovu kacigu za 1268 kn, prelijepa mi je bila, napravio airbrush na njoj,600 kn, i pazi sad ovo padne mi s motora i PUKNE!! Uzeo sam onaj model s onim govnom iza kao spojler i to govno pukne
 
Sheva said:
Ja sam si uzeo marushinovu kacigu za 1268 kn, prelijepa mi je bila, napravio airbrush na njoj,600 kn, i pazi sad ovo padne mi s motora i PUKNE!! Uzeo sam onaj model s onim govnom iza kao spojler i to govno pukne

pročito....

zbrojio najčešće riječi...

kupio si ...jelte... :mrgreen:





Srki