mašina od PX200 u NV150

thundeRRace

New member
Sad kad je završila škola, i maturira sam bez problema, uvatija sam malo vrimena za radit vespu. Prijatelj mi je u italiji nabavija:
-novi volan,
-okruglo svitlo,
-prozirne žmigavce,
-prednji blatobran (malo prerađen da izgleda ka neki retro blatobran :mrgreen:),
-ručke od nove vespe,
-sami smo napravili alu podnice. To mi se učinila ka dobra ideja jer će vespa bit sive boje pa će se dobro uklopit

Plan je opiturat vespu (kod trećeg prijatelja - jeftino) i stavit sve te djelove na nju. Trebala bi izgledat ka nova vespa, a možda i bolje. Jedino me muči par stvari.

- mogu li se stavit felge od nove vespe, sa onim prednjim amortizerom i diskom
- jel može mašina od PX200 u ovu moju (kaže da ih u italiji na otpadu ima masu i da su prejeftine)
 
1. nije ti bitna felga nego vilica i glava volana(doljnja) za ugradit disk kočnicu
2. mašinu možeš ugradit bez problema, ali obavezno i el. instalaciju od talijanke
 
1. jel oćeš reć da sve to triba nabavit (vilicu i glavu volana). jel triba još šta za disk kočnicu

2. je li zajebano skidat el. instalaciju. jel me možeš malo bolje uputit, možda na neke slike na internetu ili sl. da znam kako se to radi. Mašinu onda neću još stavljat :(
 
Je za vilicu je to to + što ti treba ručka kočnice s pumpom, te cijev i kočiona kliješta i obavezno nosač za kliješta koji se montira na osovinu vilice, i da trebaš probušit blatobran (prolaz za cijev)

p.s. tko ne plati kurvu, plati likara, stoga ne radi ništa bez stručne pomoči, neće ti nikava manual pomoč za ono što trebaš napravit
 
za kočnice i vilicu sam tako i ja mislija
manual sam mislija samo za skinit instalaciju, jer u italiju ćemo ić ja i treći prijatelj sami. Problem je šta mašinu stavlja prvi prijatelj, a on ne može ić. On se najbolje razumi od nas. Radija je po servisima od desete godine.
Znači ja je tribam samo skinit, a lako ćemo za ostalo  :mrgreen: