Masina...!

ma to su gluposti,mogu ja zavidat FAP od 200ks sa dvi vide na tomosa i eto motor.
 
m1losh99 said:
Vidite ovo...

10 cilindara...5000 ccm

Dodge Tomahavk, V10 od 8300ccm, 500 KS (pri 5.600 o/min), 712 Nm (pri 4.200 o/min).
Konstruktori tvrde: Tomahavk je sposoban ubrzati do 96 km/h za 2,5 sekunde i postići maksimalnih 644 km/h.
Koncept težak više od 500 kg ima i svoju cijenu. 250.000 USD ukoliko krene u proizvodnju.
 
največe sranje od motora ikad viđeno...

izgleda užasno...
neznam ko se mogel sjetiti tak lošeg dizajna :?

to su stvarno kreteni radili....
 
inace,celnik chryslera (njihov motor izvađen iz vipera) kaze da se moze u stvarnosti vozit samo po ravnoj liniji i to 30 km/h.
 
Ma dajte taj motor je napravljen kako bi su u Chrysleru mogli malo prese*avati i vući ga na izložbe a ako i bude u prodaji bit će kupljen od strane bogatih kolekcionara.
 
92vj.jpg
 
Neki ljudi stvarno imaju previše novaca i ne znaju kako da ih potroše pa se onda zajebavaju i prave takve gluposti koje ničemu ne služe osim zadovoljvanje njihovih psihičko djetinjastih orgija. Glupost čista, osim za pogledat i smijat se. A znam da koštaju previše da bi se ja nasmijao....
 
Sto ljudi, sto cudi...
Sto zena, dvista sisa!!!! :cice:

Svaka budala svoje veselje ima.

Komu se ne svidja nek ne gleda.
Osobn nemrem naci niti jedan logican razlog zasto bi to netko napravio osim onog da se dokaze da se to moze napraviti.
Ali to je to.
Nit ja njih pitam sta i zasto to rade, nit bi smatrao potrebnim odgovorit da meni netko postavi to pitanje.

Barem su mi smjesak izvukli na lice ovog sumornog dana.
(eto ipak to necemu sluzi)