Maxi enduro prednosti i mane?

Kada bi kupovali rabljeni sta bi izabrali?

  • Aprilia Capo Nord 1000

    Votes: 3 7.5%
  • Honda Varadero 1000

    Votes: 3 7.5%
  • Suzuki V Strom 1000

    Votes: 3 7.5%
  • Kawasaki KLV 1000

    Votes: 0 0.0%
  • BMW 1200 gs

    Votes: 19 47.5%
  • KTM 950 adventure

    Votes: 9 22.5%
  • Neki drugi

    Votes: 3 7.5%

  • Total voters
    40
Status
Not open for further replies.

Allpine

New member
Zanima me misljenje ljudi ali konkretno. Zagrijao sam se za motor tog tipa pa ako uspijem prodati shivera....
KTM me najvise privlaci jer se s njim moze vise van ceste nego sa drugima, ali polovni je tesko naci i imaju dosta visoku cijenu.
Apriliu sam imao prilike kratko provozati i motor mi je na prvu sjeo i iznenadio sam se kako se lagano vozi...
Ostale nisam probao pa vas molim dajte glas za svog favorita i napisite nesta o njemu.

Hvala 
 
Ako imaš puno love i prednost ti je kurčenje z motorom onda BMW, ako imaš malo manje love a hoćeš vrhunsku stvar za cestu i offroad onda KTM. A ako baš nemaš love a hoćeš putne enduro, eventualno makadam i lagani offroad onda V-Strom ili Caponord, koji su također vrhunski motori bez izraženih mana. O Caponodu možeš dosta sazbnati na apriliabase to već znaš, a za V-strom na www.v-strom.hr tamo imaš par stvarno najboljih znalaca o stromu.
 
Allpine said:
Zanima me misljenje ljudi ali konkretno. Zagrijao sam se za motor tog tipa pa ako uspijem prodati shivera....
KTM me najvise privlaci jer se s njim moze vise van ceste nego sa drugima, ali polovni je tesko naci i imaju dosta visoku cijenu.
Apriliu sam imao prilike kratko provozati i motor mi je na prvu sjeo i iznenadio sam se kako se lagano vozi...
Ostale nisam probao pa vas molim dajte glas za svog favorita i napisite nesta o njemu.

Hvala  

Ali konkretno, šta uopće tražiš od motora? Za putovanje, za van ceste, udoban, zaštita od vjetra, suvozač? Ali konkretno!
 
Allpine said:
Zanima me misljenje ljudi ali konkretno. Zagrijao sam se za motor tog tipa pa ako uspijem prodati shivera....
KTM me najvise privlaci jer se s njim moze vise van ceste nego sa drugima, ali polovni je tesko naci i imaju dosta visoku cijenu.
Apriliu sam imao prilike kratko provozati i motor mi je na prvu sjeo i iznenadio sam se kako se lagano vozi...
Ostale nisam probao pa vas molim dajte glas za svog favorita i napisite nesta o njemu.

Hvala 

F800.
 
Tema prožvakana barem 10 puta do sada.Koristi tražilicu,makar si i ovdje već dobio konkretne smjernice! LOCK  :closed:
 
Status
Not open for further replies.