maxi enduro-troumim se(e više ne)

tomee

New member
za varadero znam kaj je i to me ne muči ali molim da mi date neke informacije (oni koji voze po mogučnosti )za
imam 198 cm i 125 kg tak da nemam puno izbora al tražim motor za putovanje prvenstveno .
KTM 950
apriliu ETV 1000 kaponord

ne poznam nikog tko to vozi pa me zanima o servisima, kak su zadovoljni i u konačnici da odlučim već jednom

pomoč vrtim se ko mačak oko.. :?
 
bool ce ti objasnit, on fura Varadero samo moras cekat da odfura rutu i upali forum.
:mrgreen:
 
ok znam da sam dosadan al jebi ga došo sam na red i sad želim kupit nekaj za bar 5 godina tak da se ne želim zeznut ipak 80000-90000 kuna ne :?:
 
Apriliju ti baš ne bi preporučija kad već pričaš o ovim drugim motorima.
KTM je super motor ali je apsolutno neudoban za duža putovanja!
Varadero je rađen na sistem Africe i Super Tenere, samo je je još jači i veći. Problem je kod takvih motora samo visoko težište što pri manevriranju i malim brzinama može stvoriti probleme. Ipak tebi sa tom visinom to ne bi treba bit baš neki veliki problem. Što se tiče putovanja to je dušu dao motor za to! Ja san sa Super Tenerom proša Hrvatsku i susjedstvo uzduž i poprijeko zajedno sa suvozačicom i gomilom opreme na motoru. PAr puta san voza i Varadera i osječaj je isti, čak i močniji.
A na kraju: Honda je Honda!
P.S. da me draga nije gnjavila sa nekim kompromisima vjerovatno bi i ja uzeja Varadera! :p :twisted: :p :twisted: :p :twisted: :mrgreen:
 
alien said:
Apriliju ti baš ne bi preporučija kad već pričaš o ovim drugim motorima.
KTM je super motor ali je apsolutno neudoban za duža putovanja!
Varadero je rađen na sistem Africe i Super Tenere, samo je je još jači i veći. Problem je kod takvih motora samo visoko težište što pri manevriranju i malim brzinama može stvoriti probleme. Ipak tebi sa tom visinom to ne bi treba bit baš neki veliki problem. Što se tiče putovanja to je dušu dao motor za to! Ja san sa Super Tenerom proša Hrvatsku i susjedstvo uzduž i poprijeko zajedno sa suvozačicom i gomilom opreme na motoru. PAr puta san voza i Varadera i osječaj je isti, čak i močniji.
A na kraju: Honda je Honda!
P.S. da me draga nije gnjavila sa nekim kompromisima vjerovatno bi i ja uzeja Varadera! :p :twisted: :p :twisted: :p :twisted: :mrgreen:
hvala na razmišljanju znam da je odluka moja al bi htio čut kaj ljudi misle .
pamet navija za varadero a srce bi ktm
 
ako izaberes apriliu 100% neces pogrijesiti motor je zara....A KTM je KTM grom na kojem sjedis,a ti sam izabere
 
A rs250 said:
ako izaberes apriliu 100% neces pogrijesiti motor je zara....A KTM je KTM grom na kojem sjedis,a ti sam izabere

danas sam ga vozio krug ljudi pa to je strašno ja sam oduševljen. sad prespavat pa malo net knjiga časopisi forum pa onda na konačnu odluku
 
tomee said:
za varadero znam kaj je i to me ne muči ali molim da mi date neke informacije (oni koji voze po mogučnosti )za
imam 198 cm i 125 kg tak da nemam puno izbora al tražim motor za putovanje prvenstveno .
KTM 950
apriliu ETV 1000 kaponord

ne poznam nikog tko to vozi pa me zanima o servisima, kak su zadovoljni i u konačnici da odlučim već jednom

pomoč vrtim se ko mačak oko.. :?

imam novu novcatu za tebe za 75990 kn
 
Freshman said:
A ne bi možda V-stroma?
ak bi to uzimo uzo bi kawasaki jeftiniji od v storma ali kume onaj KTM ja se zaljubio pa to je strašno :shock: :peace: :peace:
 
EXC said:
:D Pravi izbor KTM....KTM......

ja sam lud ak treba pričekam. kupit ću ga za slijedeću sezonu glavno da sam sa ženom dogovorio al motor je mrak ja oduševljen :D
 
KTM je kao što san ti napisa prije je bez sumnje ludilo motor: ali ponovo ti ponavljam da razmisliš jer je u odnosu na druge prilično neudoban- to mu je jedina mana! Ako ga nečeš baš koristit za putovanja onda O.K.
 
znaš kaj putovanja ili ne ak mu je to jedina mana JA SAM GAZDA SVOJOJ GUZICI PA NEK PATI

bez zezanja mislim da je to to i da pohvalim špicu iz varaždina koji je sve to lepo objasnil trudil oko mene ispeljal motor iz salona dal krug - čoveku svaka čast - tak se dela a ne dojdem u apriliju (a nisam tak mali ) u zg i 10 minuta niko nije pito kaj hočeš klošaru. nikaj .mogo sam izgurat motor i otić doma ne razmem

KTM sam uvijek htio i konačno sam skupio "muda" i više povratka nema pa makar velim za iduću sezonu
 
Freshman said:
KtmDuke said:
Ma jest da ima malo tvrda sjedala ali navikne se guzica, razmisli i o 640 Adventure jeftiniji je.

Pa kaj ti je, viš da čovjeku novci nisu problem. :mrgreen:

ljudi mene jebu gasbariti Moje mjere 198cm 125 kg
i drugo 650 je jedan cilindar a to su ljudi vibracije a ja vam nisam neka curica da mi to baš paše a kaj se tiče "pun love "jebi ga htio sam kupit nešto rabljeno za 6 soma ali rađe malo pričekam i uzmem novo na firmu i dvije god garancije,servis bez pdv odbijanje predporeza ,amortizacija ...ko ima firmu zna o čemu pričam

što je u svemu najvažnije kupujem motor za barem 5 godina

eto toliko da me skužite
 
Nek si se ti odlučil,to je najvažnije.Samo pitanje.jesi li probao i Varadera?Onda budeš 100% siguran kaj kupuješ.Sretno :D .Bok.
 
Nedavno sam završio sa "napadima" po pitanju Varadera, od strane prijateljima Frenky-a iz Karlovca. Prvo se nakačio na mog, da mu prodam... naravno, nema govora o prodaji. Zadnje što me pitao je bilo "Kristijan, jel to to?", a moj odgovor je bio "samo novi Varadero je bolji od ovog mog modela". Opremio sam ga kako sam želio, kupnjom samog motora sam dobio ono što sam tražio, pa čak i više
! Jurim 210 km/h, udoban položaj, suvozača ne osječam, natovarim ga koferima i furam što poželim (rikša :D ) i ne brinem o problemima sa motor... jer problema nema. Cifra prijeđenih kilometara na satu se povečava, lančanici i lanac su naručeni (vozim poprilično grubo), lagano se odradi servis i dalje... samo gasssss. Moja rikša je 99g. tako da je novi model još još još bolji od bilo kakve konkurencije. Africa Twin je legenda od motora, a Varadero je istu uspješno nasljedio. Vara je Vara, a sve ostalo su neuspjele kopije!

Imam 198cm visine i 90+ kg težine... one priče "motor je težak u gradskoj vožnji i manevrima" ne pušim! Ili si muž ili si naljepnica, pa po tome se odabire motor.

KTM je mrak, ali za putovanja na otvorenoj cesti, nije niti blizu Vare.
 
ja sam odlucio al drago mi je procitati vasa misljenja o motorima te klase jer time pomazemo neodlucnima pri kupnji :wink: