maxi enduro-troumim se(e više ne)

tomee said:
ja sam odlucio al drago mi je procitati vasa misljenja o motorima te klase jer time pomazemo neodlucnima pri kupnji :wink:
To je najljepše kad si sam u potpunosti siguran prije same kupnje motora... Aventure je mrak, možda malo "pregrub" u odnosu na Varu, ali ipak ima svoje čari... naravno, govorim o narandžastom modelu, mislim da je oznaka S... pozdrav
 
tomee said:
ja sam odlucio al drago mi je procitati vasa misljenja o motorima te klase jer time pomazemo neodlucnima pri kupnji :wink:

Jedan od glavnih likova (moderatora) slovenskog formuma (motosvet.com) ima Adventure i veoma je sretan s njim. Ako znaš donekle slovenski, preporučam da pogledaš na tom forumu što je sve napisao i fotografirao.

Meni je najljepši crni. ;-)

t.

P.S. Kaže prijespomenuti, da S verziju nije potrebno kupovati (ove godine je S dvobojni, a normlana verzija je u jednoj boji, ali biraš koju od tri ponuđene najviše voliš.)
 
mehanicki i opremom svi su isti razlika je samo u boji a s tim se sada nebum zamaral to ce bit slatka muka dok bum placal pilu (mislim da bu srebrni )
mislim da razlika u odnosu na japance nije velika i dok zbrojis sve pluseve i minusuce ti motori su tu negdje i mislim da je pitanje vise stila volje ,srca nego stvarne borbe tko je bolji
jedino u cemu ktm odskace je voznja po terenu mislim da se svi samnom slazete
 
Koko said:
Nek si se ti odlučil,to je najvažnije.Samo pitanje.jesi li probao i Varadera?Onda budeš 100% siguran kaj kupuješ.Sretno :D .Bok.
Varadero???Velika potrošnja,loše kočnice,optimalno opterečen je užas.Čitajte nezavisnu reviju ENDURO gde su vam testovi svih velikih endura.Na LC8 napravio sam 3000km i mogu nabrajat samo ++++(motor je od mog brata,ja inače vozim EXC)
 
ma ja samo velim da ono prepucavanje koji motor kaj je vise sport zaljubljenika a da u stvari odlucuju samo sitnice
 
bool said:
tomee said:
ja sam odlucio al drago mi je procitati vasa misljenja o motorima te klase jer time pomazemo neodlucnima pri kupnji :wink:
To je najljepše kad si sam u potpunosti siguran prije same kupnje motora... Aventure je mrak, možda malo "pregrub" u odnosu na Varu, ali ipak ima svoje čari... naravno, govorim o narandžastom modelu, mislim da je oznaka S... pozdrav

ja sam ti malo grub pa...s mojim gabaritima i nemoze drugacije
 
alien said:
KTM je super motor ali je apsolutno neudoban za duža putovanja!

Absolutno neudoban? Vjerovatno ga još nisi vozio... prošle godine prevozio u jednom danu relaciju Ljubljana - Cavtat, po jadranski magistrali. Na motoru od 6:00 do 21:00 (lunch break, pumpa-break, kupanje-break), i bez nekih težkih problema...
Isto tako 5 dana po Dolomitima na motoru cca od 07:00 do 19:00 svaki dan, bez problema...