MC "KARABAJA" - Bihać, BiH 18.-20.07.2008.

Added to Calendar: 18-07-08, 19-07-08, 20-07-08

Ibiza

Administrator
Moto-Klub "Karabaja" Bihać 18., 19. i 20.07.2008. godine organizira drugi moto susret.

Svi ste dobrodošli!

Za detaljnije informacije
kontaktirajte  +387 61 370 378 Janda

ili posjetite
www.karabajabihac.blogger.ba
 
Bio prošle godine, lokacija odlična, party super... nadam se da če biti  i ove godine.

A lokacija odrzavanja skupa ostaje ista kao i prosle godine?

Valjda ce se ove godine malo brže tociti pivo......pa da se ne bude tako pijenilo...  8)
 
Dakle MK Karabaja Bihać vas pozivaju na II moto-skup u našoj organizaciji sve detalje imate na letku a ako kome trebaju dodatne informacije neka nas kontaktira preko e-mail-a : [email protected]  ili na +387 61 370 378 Janda  (može i SMS)


e da lokacija nije ista trenutno su neki radovi na onoj lokaciji ali mislimo da ni ova nije loša, a kao i prošle godine imamo besplatan kamp i jako dobro osiguranje motora ... u prostor kampa nije dozvoljen ulaz onima koji ne kampuju :)  (y)
 
bihacanin said:
Dakle MK Karabaja Bihać vas pozivaju na II moto-skup u našoj organizaciji sve detalje imate na letku a ako kome trebaju dodatne informacije neka nas kontaktira preko e-mail-a : [email protected]  ili na +387 61 370 378 Janda  (može i SMS)


e da lokacija nije ista trenutno su neki radovi na onoj lokaciji ali mislimo da ni ova nije loša, a kao i prošle godine imamo besplatan kamp i jako dobro osiguranje motora ... u prostor kampa nije dozvoljen ulaz onima koji ne kampuju :)  (y)
steta sto nece ove godine biti na Gradskoj Otoci
 
Dobio sam jednu pozitivnu kritiku  a to je da nisam stavio kartu kako do nas pa evo dok ne neđem nešto kratko objašnjavanje kako do nas...

Ako idete iz pravca plitvičkih jezera preko graničnog prelaza Izaćić: samo pravo prema gradu kad dođete do INTEREX-a (velika reklama vana sa desne strane)  na toj raskrsnici skrečete LJEVO i samo pravo nakon cca 500-600 metara mi smo tu sa Desne strane.

Ako idete iz pravca Bosanskog Novog (preko Dvora): onda samo pravo kroz B. Krupu prema Bihaću na velikoj raskrsnici srenite DESNO (putokaz prema GP. Izaćić, Zagreb RH) i trebalo bi da prođete pored  ROBOT-a i onda samo pravo nakon cca 1-1,5 km mi se nalazimo sa LJEVE strane.

Ako idete iz pravca Bosanskog Petrovca onda: na semaforu idete LJEVO i samo pravo (ovo pravo se odnosi na ulicu sa pravom prvenstva) idete prema GP Izaćić i morate naići na reklamu INTEREX-a koja vam je sad sa Desne strane e tu srenite LJEVO i nakon 500 - 600 m ni se nalazimo sa desne starne

za sve one kojima ovo zvuči prekomplikovano pitaj te nekoga za bivši Carinski terminal. ili u krajnjem slučaju +387 61 370 378
 
Evo još jedna dobronamjerna kritika.
Bilo bi dobro da na ta raskršća stavite po jedan mali znakić i sve 5.
Mislim ako već niste mislili stavit  (y)
 
Ja dolazim,...ma isključivo zbog "ona Vasa dva" koje sam upoznala na zadnjem trajektu sa otoka Ugljana (y)

 
ja bih išao iz Zagreba u subotu i nadam se da ima još društva za putovanje. Ako ima takvih nek se jave na mob. 098/737-993. sastanak u Remetincu na jutarnjoj kavici
 
dado76 said:
ja bih išao iz Zagreba u subotu i nadam se da ima još društva za putovanje. Ako ima takvih nek se jave na mob. 098/737-993. sastanak u Remetincu na jutarnjoj kavici

Najvjerojatnije da mi iz Jaske idemo, no još neznam u koliko sati, kad saznam javimo ti!
Pozdrav
 
Samo naprijed  (y) svi ste dobrodošli  (y)  danas je malo kiša omela stvari ali je več stiglo puno motorista ...
za sada su stigla 2 kluba iz Slovenije, Gospić, Zagreb, Pula.... vjerujem da ih je stglo još ali dok sam bio tamo ovi su pristigli (je.b.ga  poso zove)
 
S obzirom  da se Jaskanci nisu javili, ja krećem preko Pisarovine  do Karlovca pa kod Slunja se nalazim sa Ogulincima i stižemo vam u popodnevnim satima.
Vidjamo se  (y)
 
Kako to da za goste niste predvidjeli mjesto za šatore osim na onom ugrijenom betonu? Ova lokacija je skoz u kurcu za ljudi koji vole šatore, prirodu, travu...
Pa tko je stavljao šator na beton pored 'bajkera' koji vozi 100 km/h i divlja po parkiralištu?
 
Ok priznnam mjesto jeste malo problematično ali što je tu je drugi put ču to imati na umu i obavjestiti organizatora o ovom propustu u svakom slučaju HVALA svima koji ste došli nadam se da ovaj put je bila hladna piva i da se točila na dosta mjesta, obzirom da je ovo bio problem prošle godine  (y)  Bilo bi super kada bi svi napisali ono što nije bilo dobro i ono što vas je smetalo da riješavamo te "probleme" za iduču godinu  (y)  Evo več mala najava iduče godine u isto vrijeme planirajte Bihać treči vikend u sedmom mjesecu  (y)
 
Pozdrav deckima, party je party , ali brate kako mozete pustiti divljanje motora medu ljudima paljenja guma ispred bine u najvecoj koncetraciji ljudi za vrime koncerta ?
 
bihacanin said:
Ok priznnam mjesto jeste malo problematično ali što je tu je drugi put ču to imati na umu i obavjestiti organizatora o ovom propustu u svakom slučaju HVALA svima koji ste došli nadam se da ovaj put je bila hladna piva i da se točila na dosta mjesta, obzirom da je ovo bio problem prošle godine  (y)  Bilo bi super kada bi svi napisali ono što nije bilo dobro i ono što vas je smetalo da riješavamo te "probleme" za iduču godinu  (y)  Evo več mala najava iduče godine u isto vrijeme planirajte Bihać treči vikend u sedmom mjesecu  (y)
mjesta u "kampu" bi bilo mozda i za sve satore samo da su se izbacili oni quadovi,kombi i motori slovenskih(opet :misli:) gostiju.s obzirom da je parking udaljen 20 metara od najudaljenije tocke kampa stvarno nije bilo potrebe da zauzimaju prostor.
sto se tice divljanja kraj sankova i bine-to je nazalost uobicajno i na mnogim partyima u hr tako da se necu posebno osvrtat na to-da mi je lipse piti pivu i cakulat s ekipom bez da mi iko puca kraj uha-je...

velika pohvala na organizaciji hrane i pica-ove godine mislim da nikome nista nije moglo falit.
decki iz karabaje,kao i ostalo lokalno pucanstvo-cista petica (y)

idealno bi bilo da dogodine party bude opet na otoku i uz ovakvu ponudu.
 
bihacanin said:
...nadam se da ovaj put je bila hladna piva i da se točila na dosta mjesta, obzirom da je ovo bio problem prošle godine  (y) ...

Prva liga  (y) dečki.  Samo tako naprijed Janda.  (y)  Kao što je Baks napisao, dobro bi bilo, da sledeče godine skup opet bude na otoku i uz ovakvu  (y) ponudu. Se vidimo sledeče godine.

A tebi BAKS " slovenskih(opet  :misli:) gostiju "  :palacdolje: 
 
OSSA said:
Prva liga  (y) dečki.  Samo tako naprijed Janda.  (y)  Kao što je Baks napisao, dobro bi bilo, da sledeče godine skup opet bude na otoku i uz ovakvu  (y) ponudu. Se vidimo sledeče godine.

A tebi BAKS " slovenskih(opet  :misli:) gostiju "  :palacdolje: 
vjerojatno si bio u kampu pa si mogao primjetiti da su sva (je,bio je i jedan motor iz kragujevca-njega nekako i razumim da je tija da mu je motor "na oku") vozila bila slo tablica.mislim da je vrlo nekorektno u onakvoj situaciji kada je dosta bikera dizalo satore na uzarenom asfaltu da  njihova (vasa?)vozila zauzimaju cca 50% kampa (koji je definitivno bio mali i neprimjeren za ovakav skup).upozorio sam organizatora na to i dobio odgovor "rekli smo im da ih maknu..."
ovo "opet" se je odnosilo na komentare sa susreta u kastelima gdje se ponavlja isti problem(jedan od najvecih razloga zasto tamo neidem vec 2 godine...)

osobno vam ne zamjeram nista-organizator je taj koji je trebao pravovremeno i pravilno reagirat i napravit red.

p.s.imam dosta prijatelja po sloveniji,susjedi su mi slovenci tako da mi nije ni na kraj pameti dizat ovo na neku nacionalnu razinu.