MC "KARABAJA" - Bihać, BiH 18.-20.07.2008.

Added to Calendar: 18-07-08, 19-07-08, 20-07-08

Ja bio i bilo je super. Da je kamp mogao biti i bolje rješen mogao je.

  POZDRAV Sandiu i ekipi vidimo se u Ogulinu :bananapivo:
 
ciroo said:
Ja bio i bilo je super. Da je kamp mogao biti i bolje rješen mogao je.

  POZDRAV Sandiu i ekipi vidimo se u Ogulinu :bananapivo:
a meni pozdrav??
:cheer: :cheer: :cheer:

 
alo da se ja malo javim!

putovali do dolje 6 sati iz karlovca, došli, malo nas razočarala točena piva al smo ubrzo skužili da ima karlovačke u limenki pa navalili na nju!

Inače za one koji nisu bili u bihaću samo reć ljudi morate posjetit, predivan grad a predivnim korzom i predivnom kulturom, ljudi navčer šetaju i druže se opušteno uz kavice i sladoled. Mi smo bili oduševljeni njihovom opušćenošću.

mala zamjerka na ćevapima lik nije imao nikakav prilog uz njih nego su bili sami u lepinji bez ikakvog kečapa i ajvara i sličnog kaj bi ih malo upotpunilo, bilo je i druge klope al ćevapi su ćevapi mada i bez priloga  :mrgreen:


i na kraju VELIKA ZAMJERKA, ne domaćinima na malom kampu nego na slovencima koji su ga bahato zauzeli i kad smo mi u njega ušetali pobunili se da je kamp zauzet, da šta mi tražimo tamo da nema mjesta, mene jedna babuskara doslovno zaskočila graktat da sam se ko lopov osjećao a samo sam ih pitao da jel ima još negdje prostor za kampiranje, jer sam skužio da su tamo dulje od mene pa reko ljudi smo možemo popričat par riječi!



 
BAKS said:
vjerojatno si bio u kampu pa si mogao primjetiti da su sva (je,bio je i jedan motor iz kragujevca-njega nekako i razumim da je tija da mu je motor "na oku") vozila bila slo tablica.mislim da je vrlo nekorektno u onakvoj situaciji kada je dosta bikera dizalo satore na uzarenom asfaltu da  njihova (vasa?)vozila zauzimaju cca 50% kampa (koji je definitivno bio mali i neprimjeren za ovakav skup).upozorio sam organizatora na to i dobio odgovor "rekli smo im da ih maknu..."
ovo "opet" se je odnosilo na komentare sa susreta u kastelima gdje se ponavlja isti problem(jedan od najvecih razloga zasto tamo neidem vec 2 godine...)

osobno vam ne zamjeram nista-organizator je taj koji je trebao pravovremeno i pravilno reagirat i napravit red.

p.s.imam dosta prijatelja po sloveniji,susjedi su mi slovenci tako da mi nije ni na kraj pameti dizat ovo na neku nacionalnu razinu.



ma ja sam svejedno LJUTA što su mi dokumenti istekli 16.07.  :( :( :(
pa nisam mogla nazočiti :(

Baks darling,odavno smo apsolvirali da NEIŽIVLJENIH(da ne ISKORISTI :mrgreen: neku drugu riječ)ima :LOL: :LOL: :LOL:

"ponavljam i ponavljat ću"
(po tko zna koji put citiramo lika iz Bilica :LOL: )
tim NEIŽIVLJENIMA...osobe ženskog roda,ne odavno,već ODUVIJEK znaju da raznorazna i ina paljenja guma,probijanja blokadi,(preseravanja op.a),su tek PRODUŽETCI :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

a Bože sačuvaj...rekao bi Marko :jesus:
 
OSSA said:
Prva liga  (y) dečki.  Samo tako naprijed Janda.  (y)  Kao što je Baks napisao, dobro bi bilo, da sledeče godine skup opet bude na otoku i uz ovakvu  (y) ponudu. Se vidimo sledeče godine.

A tebi BAKS " slovenskih(opet  :misli:) gostiju "  :palacdolje: 


...Prostor za kampiranje je bil premajhen pa še tega smo zasedli Slovenci in s tem povzročili malo nerganja... whistle.gif med tistimi, ki so prišli prepozno.
Kdor prvi pride, prvi melje!!! trance_25_naughty.gif No ja, tudi za tiste je bilo poskrbljeno - nočitev v hotelu z zajtrkom (cijena sitnica).


citat ossa na  http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=26936&st=15

i onda ces ti meni  :palacdolje:

:belj: :belj: :belj: :belj: :belj:

 
2bad said:
mala zamjerka na ćevapima lik nije imao nikakav prilog uz njih nego su bili sami u lepinji bez ikakvog kečapa i ajvara i sličnog kaj bi ih malo upotpunilo, bilo je i druge klope al ćevapi su ćevapi mada i bez priloga  :mrgreen:

meštre,

ne idu ti bolan u ćevape ni ajvar ni kečap, samo luk i jogurtom se zaljevaju :D

blasfemija je služit ćevape sa namazima, kao i sa pomfritom, to više nisu ćevapi :D

(y)
 
vstarrider said:
meštre,

ne idu ti bolan u ćevape ni ajvar ni kečap, samo luk i jogurtom se zaljevaju :D

blasfemija je služit ćevape sa namazima, kao i sa pomfritom, to više nisu ćevapi :D

(y)
(y)  (y)  (y)
 
Pa ljudi vidim da vam je sve u svemu bilo super  (y) ok ima par kritika i to je dobro jer budemo se potrudili da to riješimo za iduču godinu.
Prošle godine je bio belaj hrana i cuga pogotovo cuga  :palacdolje: ali vi ste to rekli i mi popravili  (y)  nadam se da čemo ovo sa kampom do godine bolje riješiti  (y) Još jednom HVALA svima koji ste došli i podržali nas, dali elana za "do godine" Sad bih trebao uskoro na godišnji pa se nadam se vidimo i na vašim skupovima  (y)
 
ciroo said:
Pozdrav BEŠTIJAMA a poseban pozdrav  BAKSU!!!  :LOL: :LOL: :LOL:


Nadam se da ste uspili popit sve pive.
sve popili i jos je falilo-posli cca 3 ujutro nikog vise nije bilo na partyu i sankovi su bili zatvoreni.
ali, ima jedna mala birtija blizu 24/7... :mrgreen:

 
BAKS said:
sve popili i jos je falilo-posli cca 3 ujutro nikog vise nije bilo na partyu i sankovi su bili zatvoreni.
ali, ima jedna mala birtija blizu 24/7... :mrgreen:


To sam si i mislil. :LOL: :LOL: :LOL: