MC "KONJANICI" - Tomislavgrad, BiH, 5.-7.06.2009.

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

pa evo javljaju lipše vrime od sride.  (y)
pozdrav kovčo!!! vidimo se obavezno
 
antisa said:
platili smo trojicu da mole...
evo vec se pomalo razvedrava  :LOL:

koliko je to sigurno,mislim da na ulazu morate dat po dvi rakije dobrodošlice kakva je temperatura  :LOL:
 
PA POPRILIČNO EVO DANAS VEĆ IMA REZULTATA.
A MOŽE RAKIJE KOLIKO MOŽEŠ POPITI...
JA OBIČNO VOLIM VIŠE PUTA UĆI U KAMP PA SVAKI PUT POPIT KOJU  (y)
 
antisa said:
PA POPRILIČNO EVO DANAS VEĆ IMA REZULTATA.
A MOŽE RAKIJE KOLIKO MOŽEŠ POPITI...
JA OBIČNO VOLIM VIŠE PUTA UĆI U KAMP PA SVAKI PUT POPIT KOJU  (y)

to ti je isto kao i njemački nije težak samo treba odat gori doli  :LOL: :LOL:
 
poštovani bikeri i bikerice. nažalost došlo je do promjene programa pa ovim putem koristim priliku da obavijestim da neće biti zida smrti zbog "zdravstvenih problema" najstarijeg vozača zida smrti Bože, dok ostali program ostaje nepromjenjen!
Još jednom se ispričavamo svima koji su imali namjeru da dođu i vide zid smrti u Tomislavgradu.
s Poštovanjem, MC KONJANICI TOMISLAVGRAD
 
nema kiše jučer lipo vrime, danas isto a kažu da će i vikend biti lip... plus još što ova trojica ne pristaju molit  :LOL:
 
ma kome je do zida.a možda su se namirili pa im ne treba para više.i gurkaj u tu trojicu da ostane lipo vrime...
 
zoka_siroki said:
ma kome je do zida.a možda su se namirili pa im ne treba para više.i gurkaj u tu trojicu da ostane lipo vrime...
da su tri možda i bi al trojica...  :LOL:
nema šta evo ima dva dana lipo vrime a javljaju da će ostat ovako... ali ko zna šta će biti, ali opet ali ima prostor i za slučaj kiše uglavnom svi će biti na suvom a neće biti ni gladni ni žedni u svakom slučaju  (y)
Tomas1 said:
kako god vidimo se  (y)
obavezno i sretan put
 
antisa said:
PA POPRILIČNO EVO DANAS VEĆ IMA REZULTATA.
A MOŽE RAKIJE KOLIKO MOŽEŠ POPITI...
JA OBIČNO VOLIM VIŠE PUTA UĆI U KAMP PA SVAKI PUT POPIT KOJU  (y)
juhuuuu,,,bolja mi je rakija od zene.....po tri dana ona ljulja meneeeee
 
evo ekipa se vratila bilo nas 12,nismo baš zadovoljni sa mjestom održavanja partya jer dosadašnje 2 godine je bilo u prirodi ali ove godine nije moglo jer je poplavljeno,nije ni ovo toliko loše ali nekako je previše u gradu,cijene su bile vrlo dobre,hrana ok,Muzika(grupa Retro)najbolja!
evo koja slija :mrgreen:




















(Powered by frubar.net)
 
djeko svaka čast za slike, a što se tiče prostora većini ljudi se svidjelo al et trenutno nije bilo bolje lokacije.

HVALA SVIMA KOJI SU SE ODAZVALI NA 3. MOTOSUSRET U TOMISLAVGRADU.