MC "MARATONCI" - Doboj, BiH 22.-24.05.2009.

Added to Calendar: 22-05-09, 23-05-09, 24-05-09

Ibiza

Administrator
MC MARATONCI DOBOJ.

MOTO SKUP 22,23,24.05.2009

Kontakt:
SHONE +387-65-515-440
shone.gsx @ teol.net

WWW.MC-MARATONCI.COM
 
MC Maratonci Doboj organizuju treću moto žurku 28 februara 2009 god na Pavlovića univerzitetu u Doboju.Svi bajkeri su dobrodošli.Bajkerski pozdrav
 
Prošle godine party je bio jako dobar pa nek bude i ovaj kao prošli ..... (y)
 
Naravno da ce biti.I opet ce biti 100KG mesa salate sendvici sve gratis,svirka bend,i naravno nema ulaza bez boja moto kluba.Nadam se da se vidimo?Pozdrav (y)
 
Lani sam bio i nije bilo loše, dapače iznenadila me gostoljubljivost cijele ekipe. Puno pozdrava iz Splita  (y)
 
trivo said:
Naravno da ce biti.I opet ce biti 100KG mesa salate sendvici sve gratis,svirka bend,i naravno nema ulaza bez boja moto kluba.Nadam se da se vidimo?Pozdrav (y)

Šta vam to znači? Biker koji voli motore a nije član nekog kluba ne može doći?  :misli:
Pa i nije vam neko pravilo.  :palacdolje:
 
Možda ovo i nije loša ideja za upad. Ako hoćeš da se družiš budi član nekog kluba i prihvati i ti neke obaveze oko organizacije i prihvata tvojih gostiju a ne samo da se ide na tuđe Party-e. Svaka čast Maratonci, nije bilo gužve i bilo je ugodno druženje lani na zimskom Party-u.
 
trivo said:
MC Maratonci Doboj organizuju treću moto žurku 28 februara 2009 god na Pavlovića univerzitetu u Doboju.Svi bajkeri su dobrodošli.Bajkerski pozdrav

A šta ti je onda ovo?  :misli:


milesurcin said:
slazem se sa mrgudom,mjenjajte pravila HITNO  !!!!!!!!!!pozdrav

Hvala na podršci.  (y)


trivo said:
Dida vam je sve rekao.

Ovo je čista diskriminacija motorista koji nisu "obojani" bojama nekog kluba.  :LOL:
 
mrgud_sk said:
Ovo je čista diskriminacija motorista koji nisu "obojani" bojama nekog kluba.  :LOL:
Ovo ti nekako dođe kao skup "obojenih" motorista. Ako postoje "pravila" za skuteraše na Moto party-ma onda može i za vozače motora pa ko voli neka izvoli. Mogu ti reći da je puno interesantnije doći negdje gdje znaš da svatko ne može doći. Ja bih još oveo da svaki klub mora imati urednu registraciju i prijavu  :D
 
dida said:
Ovo ti nekako dođe kao skup "obojenih" motorista. Ako postoje "pravila" za skuteraše na Moto party-ma onda može i za vozače motora pa ko voli neka izvoli. Mogu ti reći da je puno interesantnije doći negdje gdje znaš da svatko ne može doći. Ja bih još oveo da svaki klub mora imati urednu registraciju i prijavu  :D

I da svaki član kluba mora sa sobom nositi statut svog kluba, broj žiro-računa i predsjednikovu sliku.  :LOL:
 
trivo said:
Naravno da ce biti.I opet ce biti 100KG mesa salate sendvici sve gratis,svirka bend,i naravno nema ulaza bez boja moto kluba.Nadam se da se vidimo?Pozdrav (y)

Nije mi jasan jedan dosta vazan detalj,


dali treba imati boje MOTO KLUB-a ili MOTO CLUB-a jer to nikako nije isto,bar ne u Hrvatskoj :misli:

te dali su dobrodosli i clanovi RC-a (Riding Club)



 
mrgud_sk said:
I da svaki član kluba mora sa sobom nositi statut svog kluba, broj žiro-računa i predsjednikovu sliku.  :LOL:
Nemora sve to,  dovoljno bi bilo člansku iskaznicu koju bi svi trebali imati sa sobom :jesus:
 
Ninja said:
Nije mi jasan jedan dosta vazan detalj,


dali treba imati boje MOTO KLUB-a ili MOTO CLUB-a jer to nikako nije isto,bar ne u Hrvatskoj :misli:

te dali su dobrodosli i clanovi RC-a (Riding Club)
Ja mislim da su ovo već provokacije. Nemoj mješati članove  MK/MC sa ljudima koji nemaju kolore
 
dida said:
Nemora sve to,  dovoljno bi bilo člansku iskaznicu koju bi svi trebali imati sa sobom :jesus:

A šta ti Maratoncima dođeš nešto kao pravnik ili glasnogovornik?  :misli:
Pusti ljude da sami odgovore.  :mrgreen:
 
To je kod nas pravilo vec 3 god da na moto zurku nema ulaza bez boja kluba i toga cemo se i dalje drzati.A moto skup je otvoren za sve bajkere i ljubitelje motora i svi su uvijek dobro dosli :)
 
mrgud_sk said:
A šta ti Maratoncima dođeš nešto kao pravnik ili glasnogovornik?  :misli:
Pusti ljude da sami odgovore.  :mrgreen:
Mrgude, ako si uspio primjetiti ovo je Forum a ne službena stranica kluba MK Maratonci pa prema tome svak može komentirati sve i davati svoje mišljenje o svemu.  :jesus:
 
trivo said:
To je kod nas pravilo vec 3 god da na moto zurku nema ulaza bez boja kluba i toga cemo se i dalje drzati.A moto skup je otvoren za sve bajkere i ljubitelje motora i svi su uvijek dobro dosli :)

Pošteno, ali šta ćeš ti napraviti ako upoznaš nekoga tko ti je dolazi na moto susret (skup) svake godine i želi doći i na tu vašu žurku a nije član nikakvog kluba?
Reći ćeš mu da ne može doći?  :misli:
 
dida said:
Ja mislim da su ovo već provokacije. Nemoj mješati članove  MK/MC sa ljudima koji nemaju kolore

Samo pitam da se nebi desilo da ekipa dodje dole sa MK boje a ispadne da ulaz imaju samo MC boje ili ti mislis da je MC i MK isto?