MC "MARATONCI" - Doboj, BiH 22.-24.05.2009.

Added to Calendar: 22-05-09, 23-05-09, 24-05-09

trivo said:
To je kod nas pravilo vec 3 god da na moto zurku nema ulaza bez boja kluba i toga cemo se i dalje drzati.A moto skup je otvoren za sve bajkere i ljubitelje motora i svi su uvijek dobro dosli :)

Kod nas u HR je jako bitno dali je Klub ili Club i to nikako netreba mjesati.
Kod vas je mozda jos uvjek svejedno ali drzim da nebu dugo tak 8)
 
Ninja said:
Samo pitam da se nebi desilo da ekipa dodje dole sa MK boje a ispadne da ulaz imaju samo MC boje ili ti mislis da je MC i MK isto?
Čekaj malo kakve veze ima MK i MC sa organiziranjem Party-a i upadima. Bio sam na dosta Party-a od MC i MK i nigdje nisam imao problema s nikakvim upadom niti sam ikada čuo da je nekom zabranjen ulaz zato što je MK ili MC član. O čemu ti to pričaš?
 
kod nas na zurci je bilo 40 razliciti klubova i MC i MK,iz Hrvatske,Slovenije,Makedonije,Srbije i BIH i nikakvi problema nije bilo oko toga dali su neki MC ili MK.Najbitnije je bilo dobro druzenje uz muziku i pice. :)
 
.....jedno pitanje.....ja se spremam iz Koprivnic na vaš susret....pošto nisam član nikakvog kluba,jel bi to značilo da nisam dobrodošao...da ne letim 700km bezveze... :misli:
 
trivo said:
kod nas na zurci je bilo 40 razliciti klubova i MC i MK,iz Hrvatske,Slovenije,Makedonije,Srbije i BIH i nikakvi problema nije bilo oko toga dali su neki MC ili MK.Najbitnije je bilo dobro druzenje uz muziku i pice. :)
:jiggie: Pozdrav Triva ai mome lipom didi, pozdravlja vas vaš motobogy, dobri i pošteni, što je bija sve dok dok vas nije upozna. Moj komentar na ovu vašu korespodenciju glasi: "tko na malo gleda malo i vriid"!!! Ne želim i neću niti imam prava ikoga vrijeđati, ali jebi ga, ako ne netko nešto napisao ili propisao, svi oni koji žele doći neka dođu pod određenim uvjetima! Tako je i MK "Fjaka"-Split pisala na svojim panoima dobrodošlice, "ako ste došli u miru dobro ste došli, a ako niste, bolje vam je idite kući"!!! Bezbroj puta sam bio u vašem gradu, uvijek mi je bilo dobro i lijepo, samo žalim što nisam bio na vašem party-u, ali nadam se da će se i to promijeniti. Dida zna da sam čak i od njega stariji, ali se međusobno cijenimo i duboko poštujemo! Zato dragi moji, neka ovaj komentar ne padne teško, kao teško breme odličja, nekih davnih pobjeda, (bilo kome, bilo kada, za bilo šta), ali neka bude misao vodilja, za pronalazak novih staza ili puteva, za prevazilaženja nesporazuma koje čak nismo ni kreiraliili, neka nam bude motiv za  očuvanje starih, moralnih ljudskih vrijednosti koje nas ljude čine ljudima, ili pak temelj za stvaranje novih, koje meni, a sigurno i Didi, mogu biti opterećenje, ne toliko zbog novotarija, koliko zbog naših godina. Ali nemojmo više niti o godinama, teško mi padaju i moje, pa ne želim misliti još i o vašim!!!
 
Bok, ja i nekoliko prijatelja došli bi iz istre, pa me zanima to sa bojama moto kluba i zabrani ulaska, da li da mi uopšte krećemo, jer ako dođemo a onda ne možemo na susret pušiona jer nismo članovi niti jednog kluba???
 
Ovo sa bojama je vezano samo za moto zurku koja bude u februaru mjesecu,na tu zurku dolaze bajkeri koji su clanovi nekog moto kluba.A na susret su ponavljam svi bajkeri sa ili bez boja dobro dosli i bice dobro ugosceni (y)
 
susret je kao i prosle godine na pomocnom stadionu FK SLOGA opdmah uz magistralni put.A ulaz je 10KM po motoru,a uz ulaznicu se dobije gratis pasulj i jedno pice.
 
MK BULLS je bio na moto susretu i vele da je bilo dobro, jedini problem je bio što su kolegi ukrali kacigu i izgubio je prometnu! Pozdrav MC Maratonci