MC Rajvosa & MK Reborn 3. Winter Biker Party 07.02.2009

Added to Calendar: 07-02-09

Meni je žao što nisam mogao doći al mi je moja ekipa rekla da je sve bilo extra dobro,pozdrav Rajvosima i svima koji su nazočili ovom događaju. (y)
 
Mi stigli sinoć tek u pola 12.
Zapili se i zajeli jučer,pa eto... :mrgreen:


Hvala na srdačnosti i toplom dočeku. Bilo je sve odlično,kao i prošle godine. I neka tako i ostane.
Sad napeto isčekujem kakvu informaciju o klasičnom susretu. Ako ga ne bude,vidimo se iduće godine u Sarajevu i tokom ove na susretima.

Veliki pozdrav Mirzi,ekipi iz Zeline predvođenu Koberom i Warriorsima iz Obrenovca!  (y)

P.S. Slike ovih dana...
 
evo i koja moja slika.....

nemam komentara....

Zabava je bila vrhunska, kao sto se i vidi na slikama..... 8)















































 
Stršljen said:
jesu
pa vidiš im kiseli smješak  :mrgreen:


:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Evo da napisem par dojmova iz Sarajeva :wink:
Stigli u petak navecer, putovali 6 sati, zapeli malo na granici jel je nas "sposobni" vozac zaboravil zelenu kartu :LOL:
Cesta od Sl.Broda do Sarajeva puna prometa i policije.
U Sarajevu nas docekal novi predsjednik Mirza sa kojim smo tulumarili ostatak vikenda,i koji je zbog nas popusil vozacku :LOL:
Napuhal je samo 1,23 :(
Primjetil sam da je policija puno stroza neko prijasnih godina :?
U petak smo zarusili u Undregrund-u, di je nastupala Alena i njezin bend Trio Session, a u subotu je party bio u Slozi, klub koji me jos jednom odusevio svojim izgledom i dusom (y)
Kaktus Jack je jos jednom izveo spektakularan koncert (y)
Decki iz Rajvose su se stvarno potrudili da sve bude u najboljem redu i organizacija je bila besprijekorna (y)
Posebni pozdrav ekipi iz Obrenovca,Bjelovara, te Aleni i malom i velikom Mirzi(nezenji)... (y)
 
Aaaahahahahaha!
Kako je Gojko ljut! :mrgreen:

Daj i mene stavi,daj i mene stavi,znam da imaš!  :mrgreen:
 
E,Kober,a kad ste bili u Titu?

Mi upoznali šefa,okrenuo nam je 4-5 rundi u nedjelju,jedva nas je pustio kući,umjesto oko podne krenuli smo oko 6.
 
samo dvije slike da se dobije osjećaj koliki je to party bio

n6135439589024783585551oq2.jpg


n6135439589024617297458ee4.jpg


sutra u večernjim satima će biti postavljene fotografije službenog fotografa MC Rajvosa na stranicu kluba
 
vstarrider said:
samo dvije slike da se dobije osjećaj koliki je to party bio

n6135439589024783585551oq2.jpg


n6135439589024617297458ee4.jpg


sutra u večernjim satima će biti postavljene fotografije službenog fotografa MC Rajvosa na stranicu kluba

(y)  ejjjjj frendu sta se radi ma cuj party je bio fantazija  (y)  pozdravi nešu vidimo se u sarajevu uskoro