MC VUKOVI 03-05.08 2007. Livno Bih

Added to Calendar: 03-08-07, 04-08-07, 05-08-07

,
djuke098 said:
a i da upoznam tu što voli jeger i što voli papat  (y) :jesus:
E ,Djuka moj to ti je ovako jedna bokun ka malo obilatija ženskica,a još je i u razvitku,mladost i budučnost su prid njoj,a kilaža a ko če znat?
 
rus said:
,E ,Djuka moj to ti je ovako jedna bokun ka malo obilatija ženskica,a još je i u razvitku,mladost i budučnost su prid njoj,a kilaža a ko če znat?

ma sve ti ja to znam samo se pravim  :misli: imam ja svoje ljude po Dalmaciji pa sam ti u toku  :mrgreen:
 
vidim da mnogi pitaju da li je hladno u Livnu navece,
oko kampa tece rijeka Sturba hladna do bola i navece bez obzira
na vrime preko dana je veoma hladno :nervious:
ne zaboravite ponijeti dugi rukav-za svaki slucaj nek se nadje (y)
 
Tomas1 said:
to je već malo bolje a znaš mogli smo skupa rezervirat tako da dođe svakog po 5 eura :)
a ako nas je troje dobit ćemo za 3,25 Eur po glavi :LOL:
 
djuke098 said:
kod mene u šatoru ima jedno mjesto :mrgreen: ima i centralno (y) :jesus:
ako me zvone izbaci da znam di cu kucat  :LOL: :LOL: :LOL:
 
nienna said:
ako me zvone izbaci da znam di cu kucat  :LOL: :LOL: :LOL:

neće Zvone to uradit on je dobričina (y)
sutra sam u podne na Kupresu Zele me čeka tamo idemo upaliti svjeću na Kupreško polje a onda Mati u Šuicu zatim pravac LIVNO doćemo napaćeni valjda bude neko dobre duše pa nam plati pivo (y) :mrgreen:
 
djuke098 said:
neće Zvone to uradit on je dobričina (y)
sutra sam u podne na Kupresu Zele me čeka tamo idemo upaliti svjeću na Kupreško polje a onda Mati u Šuicu zatim pravac LIVNO doćemo napaćeni valjda bude neko dobre duše pa nam plati pivo (y) :mrgreen:
:naklon: :naklon: :naklon:
 
valjda se necu pogubit do Livna,a i u Livnu  :misli:
 
Ma poslat ćemo Zelu po nju. Davno je on meni i frendici reko - čim pređete granicu, di god to bilo, zovite, dolazimo po vas. Živia Zele :cheer:
 
DoRRis said:
Ma poslat ćemo Zelu po nju. Davno je on meni i frendici reko - čim pređete granicu, di god to bilo, zovite, dolazimo po vas. Živia Zele :cheer:
eto i pred mene sutra ide, pred cure nesmje čovik se uskoro ženi :jesus: :jesus:
 
ja znam Zelu što vozi Intrudera,a on se ne ženi. :drunk: :drunk: :drunk:
 
Ja pričam o Zeli iz čapljinskih Gremiuma...a koliko znam ne ženi se