MC VUKOVI - Livno 03-05.08.2012

Added to Calendar: 03-08-12, 04-08-12, 05-08-12

jedna ekipa Posavaca krenula na turneju jutros (livno,čavoglave,sinj), jedna kreće sutra ujutro, započeli su sa rakijom na čisto srce tako da će putovat malo duže,  pazite nam na dečke i cure, dobar provod želim...
 
vidimo se već večeras :cbanana:
 
MK"KISELJAK" stizu subotu jutro pozdrav svim bajkerima :021: :021: :021: :021: :021:
 
a šta reći :misli:,mislim da ova slika doli sve govori (y)
sve čista petica od hrane,piča,muzike,organizacije,dobrodošlice........

više svita nego prošle godine,dogodine se širimo preko rjeke :mrgreen:,nema druge
Veliko hvala Vukovima (y)
 
zelim se zahvaliti M.C.VUKOVI  na gostoprimvstvu jer su mene i moju ljubavnicu docekali samo kako oni znaju bilo je predivno i u defileu jer cilo LIVNO  je na ulicama i daje podrsku meni i mojoj dragoj ona je uvik uz mene kad nema BABE ha ha ha  :D :D :D :D (y) (y) (y)
 
Nekakav čudan recept Vukovi iz Livna imaju  :misli: ..dok su u HR susreti u padu (skoro pa prepolovljena posjećenost u odnosu na prošlu god.) u Livnu je u najmanju ruku kao i prošle god. ..a kak netko reče..ak ne i više.
Možda je recept u onom cjeniku što ga netko postavi  :mrgreen:
..no svejedno..oko toga nek se brinu organizatori ostalih moto susreta
Bilo je zaista sve ok  (y)
..evo opet "par"  :mrgreen: fotkica
:piva:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4438055437893.174599.1484470852&type=3&l=c75e204843

(nekakav spotić od Vrana "LIVANJSKI VUKOVI" sa sekvencama sa susreta vjerojatno bude tamo negdi u jesen  (y) )
 
super slike!! :))
 
Šteta šta je ovakav parti jednom godišnje!
 
zelim se zahvaliti clanovima MC Vukovi na pomoci oko motora..posebno Danijelu..decki svaka cast!vidimo se nagodinu,pozz od MK Sibinj  (y)
 
Mk Vinkovci se proveo fenomenalno!Tradicionalna gostoljubivost domaćina,atmosfera i dobrodoslica!
Svaka cast domacinima na trudu i organizaciji i vidimo se dogodine ako Bog da!  (y)
 
Sasvim sigurno najbolji susret ove godine!  (y)
Svaka čast Vukovima! Bilo je pregenijalno!  :0648:
 
Zahvaljujem se MC Vukovima na gostoprimstvu i sta reci vidimo se opet na istom mjestu R.V.P
 
Ekipa iz MK "Brod" malo produžili odmor (poslije Livna u Knin pa na more), ali nikad nije kasno pohvaliti odlične susrete i pozdraviti domaćine. Vidimo se i do godine.  (y)