MC VUKOVI - Livno (BiH), 05.-07.08.2011

Added to Calendar: 05-08-11, 06-08-11, 07-08-11

Livnjaci šta drugo reći,nego da ste ove godine napravili spektakl!
Vidimo se dogodine !
Pozdrav od Free Ridersa SB-25! :bananapivo:
 
slike....
 
još...
 
......
 
I ovim putem zahvaljujem kolegi passengeru za kacigu... Cura ima zadatak da je sutra pribrise i javin ti se pa ti je vratin :) :0648:
 
hvala vam što ste nas opet ugostili kao i šta smo od vas navikli na najbolji mogući način, naspavajte se i odmorite, zaslužili ste
pozdrav od Crazy Wolfsa  (y)

 
..dok ove godine naočigled posjećenost susreta opada..u Livnu (po meni) nije bilo nikad više posjetitelja.
Sve 5. cuga..klopa..igre..nagrade  (y)
U svoje osobno i u ime Vrana..thnx na svemu  :cool:
evo link na koju  :mrgreen: fotkicu  ;)
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2230015078264.131732.1484470852&l=8f93f660f0&type=1
 
Susret extra, domacinima svaka cast na svemu. jedina mana je Ozujsko pivo koje mi ne sjeda u stomaku bas najbolje.
Na zalost pozitivne dojmove kad sam dosao kuci je pokvarila prva vjest da mi je prijatelj smrtno nastradao :(
 
Bili po prvi puta i nakon 3 dana druzenja s prijateljima sa svih strana, uz dobru klopu, (jeftino) pice i odlican rock; uvjerili smo se kako je festa u Livnu jedna od najjacih na prostorima bivse YU, a "Vukovi" pravi domacini i organizatori. (y)
Majstori svaka cast na svemu i vidimo se dogodine, ako Bog da. (y)  Link na slike uskoro ;) .
 
ove godine bilo super (y) (y) (y)
 
Kao sto sam obecao, evo i link na nesto nasih slika  ;) :  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2238687923374.128489.1133308177&l=629e67cc66&type=1
 
*lady_750* said:
samo da znas, drugi put kad ti masem javi se, jer onda me zbunis pa mislim da sam pobrkala loncice i zamijenila te  :jesus:
bila sam sator do vas  :LOL:




no uglavnom, topla cuga me sahranila skoro  :LOL:
Povremeno sam bio takav da te ne bi vidio ni da si mahala onom zastavom s Kninske tvrdjave... :LOL:  Stvarno te nisam skuzio, sorry :? ! Drugi put pridji, bar ti nisi stidljiva. ;)

P.S. Pa gdje nadje toplu cugu :misli: ? Na sankovima je bila uredno hladna, a i potok iza je dobro posluzio kao frizider.
 
Gato said:
Povremeno sam bio takav da te ne bi vidio ni da si mahala onom zastavom s Kninske tvrdjave... :LOL:  Stvarno te nisam skuzio, sorry :? ! Drugi put pridji, bar ti nisi stidljiva. ;)

P.S. Pa gdje nadje toplu cugu :misli: ? Na sankovima je bila uredno hladna, a i potok iza je dobro posluzio kao frizider.


nedjelju ujutro sam te tek skuzila kad ste se vratili slagati satore. ma posto si me izgnorirao bila sam uvjerena da sam te zamjenila onda s nekim  :LOL:  jbg, mamurluk  :mrgreen:


nemam pojma, ovo sto sam ja dobivala na sanku ej bilo toplooooooo  :LOL:  jbg, ja ne pijem pivu, a ona je bila hladna koliko sam vidila  :mrgreen:
al dobro, kolicina ljudi je bila tolika da ne cudi. cini mi se vise nego ikada. sve u svemu, ok. (y)
 
*lady_750* said:
nedjelju ujutro sam te tek skuzila kad ste se vratili slagati satore. ma posto si me izgnorirao bila sam uvjerena da sam te zamjenila onda s nekim  :LOL:  jbg, mamurluk  :mrgreen:


nemam pojma, ovo sto sam ja dobivala na sanku ej bilo toplooooooo  :LOL:  jbg, ja ne pijem pivu, a ona je bila hladna koliko sam vidila  :mrgreen:
Mislis da negdje ima jos neki ovako olinjali i ćoravi stari Macak ko ja...? :LOL:
Inace, ja na moto festama pod pojam "piće" svrstavam uglavnom pivo, ono je bilo hladno, a za ostalo pojma nemam. :mrgreen: