MD YOUNG-4EVER

BLACK BEAST

New member
Moto Društvo "Young-4ever" iz Rijeke za narednu sezonu 2010.-2011. organizirat će zajedničke vožnje ka određenim destinacijama.

Nakon dvorca Nehaj (Senj) i Predjamskog Grada (Slovenija), u ovoj sezoni planiran je đir na Medvedgrad i oltar Domovine.
Nakon nacionalnih parkova Plitvička Jezera i Brijuni u prethodnim sezonama ove se godine planira posjet Nacionalnom parku Krka.
Nakon Postojnske Jame, jame Baredine i Feštinskog Kraljevstva, ove se sezone ide u posjet Jami Giggante kraj Trsta.
Također možemo najaviti da će biti organizirana vožnja do Venecije u ovoj sezoni.
Sljedeća ruta koja se planira za nedjelju jest Rijeka-Senj-Otočac-Gospić-Karlobag-Rijeka.


Svi navedeni đirevi biti će organizirani u dane vikenda, ovisno subota ilio nedjelja.

 
Rijeka-Senj-Otočac-Gospić (Teslin muzej u Smiljanima)-Karlobag-Senj-Rijeka









 
samo da se najavim da me zanima đir do venecije i jame kod trsta......
(y)
ne znam da li znate za škocijansku jamu... :misli:
 
..se veda da vem za Škocijansko jamo..  :mrgreen: :mrgreen:

..zanimljiv observatorij..jel ti to namjerno ili namjerno ideš samo zapadno ha.. :LOL: :LOL: :LOL:
 
ne, nego mi medvedgrad predugo, i krka isto - ne da mi se dizat u 6 za đir.... :mrgreen:

a venezia - na điru po toscani , u povratku smo trebali do Chioggie (odmah do venezie), pa ono...
 
..čekaj pa Mevedgrad i venecija su možda 30km razlike  8) 8) 8)
 
Jučer mi bacili đir do Medvedgrada i aman taman pogodili neki festival srednjovjekovnih dana što se gore održavao! :D
Održane viteške igre u čast Crnoj kraljici odnosno Barbari Celjskoj... Ma fantastično nešto!  (y)

Naravno popili kao i uvijek finu pivicu iz pivnice Medvedgrad  :wink: (y)




 
..budemo i mi obišli taj Medvedgrad ali mi očito nećemo imati tu sreću da uletimo u takvu manifestaciju :( :(

Rijeka-Sljeme po staroj cesti cca.220km...
 
..ma ja to napisao čisto onako iz vlastite znatiželje, a to da li ćeš ti ići ili NE..u to ne treba sumnjati ne ili da.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
..ma di ti vidiš provokacije, ja ih ne nazirem uopće.. :D :D :zelje: :zelje: :zelje: :peace: :peace: :peace:
 
smarty said:
Rijeka-Senj-Otočac-Gospić (Teslin muzej u Smiljanima)-Karlobag-Senj-Rijeka






Ne Smiljanima, nego Smiljanu, jednina  (y)

jbg, profesionalna deformacija  :mrgreen:
 
*lady_750* said:
Ne Smiljanima, nego Smiljanu, jednina  (y)

jbg, profesionalna deformacija  :mrgreen:

Znam, znam. Nego je BLACK nekamo ovo sve napisao, pa sam ja c/p. Nisam kriv. Kriv je BB.

(y)


Moja profesionalna deformacija je urodila s jedno 20 slika spajanja krovišta na Teslinom Tavanu  :mrgreen:
 
smarty said:
Znam, znam. Nego je BLACK nekamo ovo sve napisao, pa sam ja c/p. Nisam kriv. Kriv je BB.

(y)


Moja profesionalna deformacija je urodila s jedno 20 slika spajanja krovišta na Teslinom Tavanu  :mrgreen:

ne spominji kroviste, radim tamo  :LOL: :LOL:

nadam se da ste imali lijep izlet, bar ste pogodili jedini lijep vikend zadnji mjesec dana  :mrgreen:
 
*lady_750* said:
ne spominji kroviste, radim tamo  :LOL: :LOL:

nadam se da ste imali lijep izlet, bar ste pogodili jedini lijep vikend zadnji mjesec dana  :mrgreen:

je je ma smo se i fino smrznuli na dionici Vratnik-Otocac :mrgreen: :mrgreen:

sve u svemu djir je bio odlican,bio bi i bolji za mene da zadnja guma nije rekla baj baj....
 
Bollocks!! said:
Uvjek vas se sakupi brdo kada ja ne idem.. :?

..pa bar je tebi bilo usput ovaj put.. i jedno 80km manje nego svima ostalima.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: