Membrana karburatora

*Brzi*

Active member
Pukla mi membrana na Kawasakiju EN450A. :cry: Inače karburator je marke KEIHIN CVK 31.

Da li netko zna može li se negdje naći zamjenska ( Luis nema ), ili netko ima neki link ili adresu neg dučana koji bi mogao držati nešto takvo kod nas ili negdje vani.

Zvao sam KMS i mogu naručiti za 950 Kn što mi malo previše izgleda za komad gume, pa se unaprijed zahvaljujem na svakoj korisnoj informaciji.
 
Probaj otići kod nekog što prodaje rabljene dijelove od tog ili sličnog motora. Npr Tona u Buzinu ima svašta.
 
Kako znate to da je pukla? Što je to uopće. U moj motor nitko nije zavirio već 8000km, sada imam na satu 35000, kako se to dogodi uopće i jeli se da kako spriječiti... sorry što upadam u topic :idea:
 
aurellie said:
Kako znate to da je pukla? Što je to uopće. U moj motor nitko nije zavirio već 8000km, sada imam na satu 35000, kako se to dogodi uopće i jeli se da kako spriječiti... sorry što upadam u topic :idea:

Slabo vuče, a preko 6 000 okretaja neče ni da ga moliš jel trokira i fali mu goriva. Onda lijepo skineš gornji poklopac karburatora i vidš rupu :eek:pakoljut:


Pitat ću Tonu, a ako netko ima još kakvu ideju rado prihačam!
 
Ponesi staru membranu u neki Piaggio dućan i zatraži da usporediš sa membranom karburatora od X9 200 ili 250. Karburatori su iste marke, a ne znam napamet veličinu. Membrana košta oko 350 kuna
 
*Brzi* said:
aurellie said:
Kako znate to da je pukla? Što je to uopće. U moj motor nitko nije zavirio već 8000km, sada imam na satu 35000, kako se to dogodi uopće i jeli se da kako spriječiti... sorry što upadam u topic :idea:

Slabo vuče, a preko 6 000 okretaja neče ni da ga moliš jel trokira i fali mu goriva. Onda lijepo skineš gornji poklopac karburatora i vidš rupu :eek:pakoljut:

Hvala na objašnjenu :cool: