Merlin i njegovi überi

Fronius said:
Jebate, izgleda da bude Jota moral na operaciju...

Sent from some shit using some other shit...
It's doable.  :mrgreen:

PulpFiction_100Pyxurz.jpg
 
55kW :shock:

Über definitivno.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
za tebe bi i nc 30 bila pre jaka  :wink: ali rc30 ti priznam pod ubera  (y) (y) (y) (y) (y)
 
RC46 said:
za tebe bi i nc 30 bila pre jaka  :wink: ali rc30 ti priznam pod ubera  (y) (y) (y) (y) (y)
rc 30 je u Zagrebu , SLOŽENA po saznanjima , vlasnik je nekak tvrd za pokazat pilu al pošto sam uporan bumo i to saznali pa pemo skupa čudo tehnike pogledat
 
merlin68 said:
rc 30 je u Zagrebu , SLOŽENA po saznanjima , vlasnik je nekak tvrd za pokazat pilu al pošto sam uporan bumo i to saznali pa pemo skupa čudo tehnike pogledat

Ako ti nemožeš saznat di je pila i ko je vlasnik, mjenjaj firmu :mrgreen:.
Jedna je bila u Puli , taj tvoj gazda jezda me podsjeća na Petovara (Samobor) koji po pričama ima prave UBERE iz starijeg doba tipa MUNCH MAMMUT ili EGLI VINCENT i još svašta nešto samo što to niko nije vidio osim 2-3 odabrana .
Čini mi se da takvi prave nauku od pi... dlake ili što im je već cilj .
 
jota said:
Čini mi se da takvi prave nauku od pi... dlake ili što im je već cilj .

cilj im je zaštita garaže/škednja od neželjenog pražnjenja pod okriljem noći. ništa drugo
 
rc 30 je slagana u onoj Mirogojskoj garaži ,bile su slike , nije to problem saznati , mislim da je vlasnik na forumu , poslal sam mu poruku al nije baš nešto za pričat kad se nije javio ,
 
potrosnja-goriva.net said:
cilj im je zaštita garaže/škednja od neželjenog pražnjenja pod okriljem noći. ništa drugo
U zagrebu nemožeš ništa sakriti , sve se može lako saznati , novac otvara sva vrata ,
 
merlin68 said:
U zagrebu nemožeš ništa sakriti , sve se može lako saznati , novac otvara sva vrata ,

za ovo ostalo je pajser ili tvoja znacka pa kaj upali  :LOL: :LOL:
bdw,jel ima jos koji kolega na forumu?