Merlin i njegovi überi

merlin68 said:
nebu ne brini , rebel ide i 140 km , putna brzina 120 km , zar to nije dovoljno  :misli:
uvijek ces odvrtat gas do kraja i nemoj zaboravit prejecanja koja ce biti skoro pa nemoguca misija :mrgreen:
 
Jesi siguran za putnu brzinu? Imao sam virago 250 jedno vrijeme, i ne bih se usudio reći da je putna brzina uopće blizu 120km/h. Realnije oko 70km/h i preticanja su muka.
 
Shepa said:
Možda, ali će ti i potrošnja onda bit 6-7 litara.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
250 pa da troši 6 litara , nebi baš rekao , al nek potroši i 6 , pa nije to tak puno
 
cezar145 said:
Jesi siguran za putnu brzinu? Imao sam virago 250 jedno vrijeme, i ne bih se usudio reći da je putna brzina uopće blizu 120km/h.
joj pa to je ipak honda  , naravno da ide 120 km bez problema , provjereno , ne brini , ide i do 140 km
 
merlin68 said:
joj pa to je ipak honda  , naravno da ide 120 km bez problema , provjereno , ne brini , ide i do 140 km
Računaj s tim da i ostala vozila na otvorenoj cesti idu nešto brže, pa ćeš šlepere (pogotovo prazne) pristizat danima.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Računaj s tim da i ostala vozila na otvorenoj cesti idu nešto brže, pa ćeš šlepere (pogotovo prazne) pristizat danima.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Prestizati???? :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
merlin68 said:
ne brini , fzr je unikat , već ja nađem kaj tražim kao i uvjek , kaj to nisam do sad dokazal , ne mora bit shadow niti od 600 , ima i kawac el 250 , pa suza 250 , pa yamaha 250 , već bu nekaj naletilo , za mene brzina do 120 km sasvim dovoljno, brže mi ne treba , vozim se po staroj cesti polako ,
Ima mi frend "choppera" u toj kategoriji, nesto je spominjao zamjenu. Mlado godiste, vrlo malo km, nesto opreme, (cak i obavezne resice :mrgreen:), ali ima jedan mali problem: nema ga na tvojoj listi pozeljnih brandova... :D
 
Gato said:
Ima mi frend "choppera" u toj kategoriji, nesto je spominjao zamjenu. Mlado godiste, vrlo malo km, nesto opreme, (cak i obavezne resice :mrgreen:), ali ima jedan mali problem: nema ga na tvojoj listi pozeljnih brandova... :D
a na cijoj listi pozeljnih brandova bi bili kineski motori :mrgreen:
 
malaga said:
a na cijoj listi pozeljnih brandova bi bili kineski motori :mrgreen:
Ima je jedan kolega mislin baš takvog Zonga, i do Vukovara je jedno 3-4 puta zateza lanac.
Na povratku mu je čak ispa sa zadnjeg lančanika u vožnji.
Neprocjenjivo iskustvo.
Skoro pa über.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Ima je jedan kolega mislin baš takvog Zonga, i do Vukovara je jedno 3-4 puta zateza lanac.
Na povratku mu je čak ispa sa zadnjeg lančanika u vožnji.
Neprocjenjivo iskustvo.
Skoro pa über.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
svako malo se na forumu otvori neka tema vezana upravo za popustanje lanca,pored ostalog :mrgreen:
frend je imao zongshen enduro,lanac je stalno mlataro po vilici,i promijenio je prednji zupcanik,osim toga nije bilo problema u cca 25 000km i onda se zapalila kompletna instalacija :mrgreen:
 
malaga said:
svako malo se na forumu otvori neka tema vezana upravo za popustanje lanca,pored ostalog :mrgreen:
frend je imao zongshen enduro,lanac je stalno mlataro po vilici,i promijenio je prednji zupcanik,osim toga nije bilo problema u cca 25 000km i onda se zapalila kompletna instalacija :mrgreen:
25 iljada?
Onda za Merlina nema straha.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
malaga said:
jos ga stigne prodat i kupit 125ccm :mrgreen:
To san i mislija.
Reka san, kako je krenija, do kraja godine će bit na über kozi (APN-6).
:mrgreen:


Ali i njoj će tribat naprid zub više, da ga ne baca na ledja.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
      ...merlin; zakaj odma nisi tražil choppera neg se jebeš sa kreditima, menjavama, kemijanjima? Još nisi skužil da SVAKI put kad promeniš motor pušiš neku lovicu? Il ti misliš da JEDINI ne pušiš neg zarađuješ u tim transakcijama?
 
Shepa said:
To san i mislija.
Reka san, kako je krenija, do kraja godine će bit na über kozi (APN-6).
:mrgreen:


Ali i njoj će tribat naprid zub više, da ga ne baca na ledja.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
to ima da mu nabrijemo da ubija :mrgreen: