Michelin ili Bridgestone

mishvg

Member
Prvo,dali netko ima iskustava sa Bridgestoneom BT 016 jer mi trebaju nove gume!
Vozio sam Michelin Pilot power 2CT i bile su mi izvrsne a o ovima sam čitao da su dobre ali bih ipak htio potvrdu napisanog u novinama od nekog od vas da bi ih uzeo!
Hvala!
 
Ja bi uzeo Dunlop Kvalifajer. Nema nikakvog iskustva , ali sam čitao na forumu da
su dobre.
 
Bridgestoneom BT 016 su bolje, michelin se nije pokaza bas nesto.
Nisan vozija al po pricama ljudi bridgestone je bolji. Michelin voli kliznit pogotovo po biloj crti.
 
Hornet_Fan said:
Bridgestoneom BT 016 su bolje, michelin se nije pokaza bas nesto.
Nisan vozija al po pricama ljudi bridgestone je bolji. Michelin voli kliznit pogotovo po biloj crti.

ahh voli to napravit  bilo koja guma...  :mrgreen:
 
Hornet_Fan said:
Bridgestoneom BT 016 su bolje, michelin se nije pokaza bas nesto.
Nisan vozija al po pricama ljudi bridgestone je bolji. Michelin voli kliznit pogotovo po biloj crti.

a hebiga, mi ovdje gore mislili da vi dole nemate problema sa bijelim crtama

šmmmmrk :mrgreen:




Srki

 
mishvg said:
Prvo,dali netko ima iskustava sa Bridgestoneom BT 016 jer mi trebaju nove gume!
Vozio sam Michelin Pilot power 2CT i bile su mi izvrsne a o ovima sam čitao da su dobre ali bih ipak htio potvrdu napisanog u novinama od nekog od vas da bi ih uzeo!
Hvala!

Uzmi Bridgestona! ako si s pp 2ct bio zadovoljan s ovima ćeš biti još zadovoljni!!
Što se tiće bile crte prednja ti drži odlično,dok zadnja uz gas lagano kliže.
 
Ja imao 020 i više nikada bridgestone!  :fuj: Kao sve gume imaju 3 god garancije! kad sam pitao zašto je moja prva popucala između šara onda priče:možda bila mekana,možda u vlagi itd.. Vozim motore 25 g i netrebaju mi takva pametovanja!  :x Zato prijatelju bilo šta osim bridgestone.!
 
skuco said:
Ja imao 020 i više nikada bridgestone!  :fuj: Kao sve gume imaju 3 god garancije! kad sam pitao zašto je moja prva popucala između šara onda priče:možda bila mekana,možda u vlagi itd.. Vozim motore 25 g i netrebaju mi takva pametovanja!   :x Zato prijatelju bilo šta osim bridgestone.!
slab ti je razlog a još gora guma tu koju si imal :mrgreen:
 
skuco said:
Ja imao 020 i više nikada bridgestone!  :fuj: Kao sve gume imaju 3 god garancije! kad sam pitao zašto je moja prva popucala između šara onda priče:možda bila mekana,možda u vlagi itd.. Vozim motore 25 g i netrebaju mi takva pametovanja!   :x Zato prijatelju bilo šta osim bridgestone.!

bt015 je jebena guma dolazi serijski na cbr-u prednja izdrzala 15000 sad je na platnu, a zadnja oko 9000 takodjer na platnu, dosta izlazaka na stazu je prezivila... sad su gp-jke gore i jos bolje drze al se od njih i ocekuje da bolje drze od cestovnih guma  :mrgreen:
 
Evo najsvjezije teme koje su se bavile tvojim pitanjem

Prva tema koja je pocela sa Qualifierom al je onda krenula i u pravcu Bridgestone-a

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,112773.0.html

Druga tema koje je pocela sa Bridgestoneom i onda krenula dalje u pravcu Bridgestonea  :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,112794.0.html
 
100one said:
ahh voli to napravit  bilo koja guma...  :mrgreen:
Srki said:
a hebiga, mi ovdje gore mislili da vi dole nemate problema sa bijelim crtama

šmmmmrk :mrgreen:




Srki

Ima sa na motoru Pirelli dragon supercorsa sc i nije mi "bizala" po biloj crti cak i u full nagibu je drzala kad bi prosa priko crte.
Jedno po gradu kad bi bila ladna zeru bi utekla al nista strasno dok kod michelina su se ljudi dosta zalili da puno klize po biloj crti.
 
Mislio stavit taj pirelli al stavio dunlop sportmax roadsmart. Nešto novo od dunlopa pa da vidim kakve će bit. Ako se javim za god.dana znaći da su dobre.  :LOL:
 
Da je bila dobra još bi ju radili. Jebiga dobio ju na novoj fazerici. Nemogu reć za druge modele jer nisam probao. Stavio sad ove pa budemo vidjeli.. :misli:
 
Moram se javit, jer mi nije jasno. Čovjek lijepo pita za BT-016, i spominje PP 2CT. Znaći, jednostavno pitanje, i radi se o sportskim gumama.

Nitko mu nije dao komentar na 016, i još uz to se spominju i sport-touring gume, pa race gume itd :misli:


Da se ne razumijem u gume, mene bi svi ovi odgovori zbunili. :mrgreen:

Neka se nitko ne uvrijedi, nego jednostavno mislim da se zbog ovakvih odgovora, teme i razvodne, onaj koji pita tek tada ništa ne razumije, a onda se i dogodi da ima milion tema o gumama. :wink:

 
vozia san na obe gume, bt016 na r6 i 2ct na 636, i briđstonice su mi se nekako vise dopale i stvarno neman nista lose rec o njima, al i 2ct kad se dobro zagrije drzi ko zavarena :)