Michelin Pilot Power...

...i za lov na zecove :mrgreen: .Čovjek je slupo motor,a vi ovak :nasilni: .Bok.
 
Znam da je mate volio michelinke i vozio naravno...probaj mu poslati pp jer sumnjam da čita ovaj forum...njemu je dost mehaničarof :mrgreen:
 
Bandit said:
Znam da je mate volio michelinke i vozio naravno...probaj mu poslati pp jer sumnjam da čita ovaj forum...njemu je dost mehaničarof :mrgreen:

Pa Mate opce nejde kod mehanicarof , on ima svog mehanicara koji spava u garazi za svaki slucaj , nek se najde :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
Ja sam zasada cuo samo pohvale za tu gumu...citao samo o njoj i na nekakvim testovima...
 
u dimenziji 190/55/17 šira je nego Dunlop D207RR, na aprilii smeta za lanac i za jednu prednju potrošiš 2 zadnje a to je cca 10000 - 12000 km. Vrijedi guma ali ako uspoređuješ kvalitet/cijena/ponašanje na cesti, između Pilot Power i D207RR, odabrao bi Dunlop.
...moje skromno iskustvo.
 
sve kaj sam cul i cital o toj gumi su samo pohvale. Guma je mrak i lijepi ko zvakaca.
Ja sam ih htio ali sam trebal cekat na njih a zurilo mi se tak da sam bio prisiljen uzet SC
:mrgreen:
 
Grawe said:
sve kaj sam cul i cital o toj gumi su samo pohvale. Guma je mrak i lijepi ko zvakaca.
Ja sam ih htio ali sam trebal cekat na njih a zurilo mi se tak da sam bio prisiljen uzet SC
:mrgreen:

I kakvi su dojmovi sa SC-om...?
Ja sam baš jučer uzeo nove D207RR u SLO...nisam ih stigao još isprobati, pa neću ništa trkeljati...samo mi se čini da je rub viši nego na Michelin-kama...?
 
MPP :naklon: :naklon: kakav Dunlop kakvi bakaraci
Zagrije se odma :p ,grip odlican 8) upravljivost odlicna :twisted: .Jedina mana joj je,ako mene pitas, prebacivanje desno lijevo desno koje ide malo teze nego Sportec M1 :?
Nego kava je to sportska guma koja moze 10000-12000km :?:
Kod mene je MPP poceo(jucer) sa 2000km da proklizuje :evil: .Znaci jos max 1000km i to opreznih sa zadnjom gumom :( .Prednja ako izgura 5500km ja zadovoljan :D .Sportec M1 je isto toliko prelazila km.
Dunlop 207RR isto toliko(na puno slabijem motoru) ali obje su mi se istodobno poderale sto nikad nisam vidio prije :shock:


Zaboravio sam dodati i ovo .Na MPP ce ti se pojaviti jedna crta preko cijele gume naprijed i nazad ,nemoj da te to plasi nije nista jer su sve takve :neznam:
 
mislim da treba izabrati gumu po stilu i vrsti vožnje(više pista ili cesta).
ja sam vozio M1 po cesti,a nakon kupnje D207 RR sam se preporodio.
onako laički,guma je super,nagibi,držanje,nema straha.
i meni traju već 6-7 tkm,i ni traga većoj potrošenosti.vjerujem da će izdržat i cijelu iduću sezonu.
 
Dek..Dadek said:
i meni traju već 6-7 tkm,i ni traga većoj potrošenosti.vjerujem da će izdržat i cijelu iduću sezonu.

:shock: :?:
 
Mocippaldi said:
Dunlop 207RR isto toliko(na puno slabijem motoru) ali obje su mi se istodobno poderale sto nikad nisam vidio prije :shock:

Zanimljivo, ali i meni na SeVe 207RR podere prednju gumu brzo kao i zadnju...
 
Mocippaldi said:
MPP :naklon: :naklon: kakav Dunlop kakvi bakaraci
Zagrije se odma :p ,grip odlican 8) upravljivost odlicna :twisted: .Jedina mana joj je,ako mene pitas, prebacivanje desno lijevo desno koje ide malo teze nego Sportec M1 :?
Nego kava je to sportska guma koja moze 10000-12000km :?:
Kod mene je MPP poceo(jucer) sa 2000km da proklizuje :evil: .Znaci jos max 1000km i to opreznih sa zadnjom gumom :( .Prednja ako izgura 5500km ja zadovoljan :D .Sportec M1 je isto toliko prelazila km.
Dunlop 207RR isto toliko(na puno slabijem motoru) ali obje su mi se istodobno poderale sto nikad nisam vidio prije :shock:


Zaboravio sam dodati i ovo .Na MPP ce ti se pojaviti jedna crta preko cijele gume naprijed i nazad ,nemoj da te to plasi nije nista jer su sve takve :neznam:

10 000 - 12 000 km jedna prednja i dvije zadnje kako Dunlop D207RR tako i Michelin Pilot Power, a to znači da se zadnja guma pojede (istroši) za 5 000 - 6 000 km. (normalne vožnje), na aprilii...
 
Bandit said:
Mocippaldi said:
Dunlop 207RR isto toliko(na puno slabijem motoru) ali obje su mi se istodobno poderale sto nikad nisam vidio prije :shock:

Zanimljivo, ali i meni na SeVe 207RR podere prednju gumu brzo kao i zadnju...

kaj se čudiš,to ti je zbog nižeg težišta,pa ti prednja guma puuuno više trpi... :mrgreen: :mrgreen:
 
Cigla said:
Dek..Dadek said:
i meni traju već 6-7 tkm,i ni traga većoj potrošenosti.vjerujem da će izdržat i cijelu iduću sezonu.

:shock: :?:
ak ne vjeruješ,dodji i uvjeri se sam.napominjem da se uglavnom vozim umjereno po gradu,a šokiram ih uglavnom pri odlasku na more (nekoliko puta godišnje),i sl.izlete,po jadranskoj magistrali i to.
 
Bandit said:
Mocippaldi said:
Dunlop 207RR isto toliko(na puno slabijem motoru) ali obje su mi se istodobno poderale sto nikad nisam vidio prije :shock:

Zanimljivo, ali i meni na SeVe 207RR podere prednju gumu brzo kao i zadnju...

Previse kočenja...ili mozda loš špur... :B: :mrgreen: :piva: