Michelin Power One

Srki

Well-known member
Ima neko kakva iskustva sa navedenom šlapom, naravno varijanta za cestu.




Srki
 
evo linkova:

http://cro-moto.com/content/view/2058/1736/


http://cro-moto.com/content/view/2132/1742/
 
Srki said:
Ima neko kakva iskustva sa navedenom šlapom, naravno varijanta za cestu.

Srki

Free ju je stavio na tuono i cinjenica je da guma ima zavidnu kolicinu gripa, ali da se trosi nenormalno :palacdolje: Voznja u gradu se moze kombinirati jedino sa voznjom po magistrali, pa da ju non-stop "oblis" inace ode sredina.

Rezime, skino ju je i stavio 016 jer nije mogao gledati stalno trosenje po sredini :?
 
Sip said:
Free ju je stavio na tuono i cinjenica je da guma ima zavidnu kolicinu gripa, ali da se trosi nenormalno :palacdolje: Voznja u gradu se moze kombinirati jedino sa voznjom po magistrali, pa da ju non-stop "oblis" inace ode sredina.

Rezime, skino ju je i stavio 016 jer nije mogao gledati stalno trosenje po sredini :?
izgleda da je shinko pljunuta kopija ove gume(barem sto se sara tice)...ili pak obrnuto.. :misli:
 
bmw m 5 said:
izgleda da je shinko pljunuta kopija ove gume(barem sto se sara tice)...ili pak obrnuto.. :misli:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To mi je bilo zanimljivo, kad sam testirao Shinko onda je One tek bio u najavi i ustvari niko nije znao kako ce izgledati :mrgreen: Kad se pojavio bilo je krajnje zanimljivo skoro ista guma :mrgreen:
 
Sip said:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To mi je bilo zanimljivo, kad sam testirao Shinko onda je One tek bio u najavi i ustvari niko nije znao kako ce izgledati :mrgreen: Kad se pojavio bilo je krajnje zanimljivo skoro ista guma :mrgreen:
hm..hm...kinezi opasno zaprijetili...ili je mali zuti usao u razvojni centar michelina i malo poslikao uokolo... :LOL: Onako...diskretno...
 
Sip said:
Free ju je stavio na tuono i cinjenica je da guma ima zavidnu kolicinu gripa, ali da se trosi nenormalno :palacdolje: Voznja u gradu se moze kombinirati jedino sa voznjom po magistrali, pa da ju non-stop "oblis" inace ode sredina.

Rezime, skino ju je i stavio 016 jer nije mogao gledati stalno trosenje po sredini :?

to me malo hebe jer ne namjeravam mijenjat gume više od jedanput godišnje

a s druge strane, gume koje vozam Michelin PP 2CT neki izraubaju za 7-8 soma, a ja se fino vozim sad već 13-tu tisuću. još 1-2 soma idu bez problema jer je 1,5 mm do oznake istrošenosti

a ove MP One mi se sviđaju kak su točkaste, prava guma za curice Hello Kitty :mrgreen:


Srki
 
Srki said:
to me malo hebe jer ne namjeravam mijenjat gume više od jedanput godišnje

a s druge strane, gume koje vozam Michelin PP 2CT neki izraubaju za 7-8 soma, a ja se fino vozim sad već 13-tu tisuću. još 1-2 soma idu bez problema jer je 1,5 mm do oznake istrošenosti

a ove MP One mi se sviđaju kak su točkaste, prava guma za curice Hello Kitty :mrgreen:


Srki
A mozda se vozis ko baba pa ti traju tak dugo  :jesus:  :jesus:
 
Srki said:
to me malo hebe jer ne namjeravam mijenjat gume više od jedanput godišnje

a s druge strane, gume koje vozam Michelin PP 2CT neki izraubaju za 7-8 soma, a ja se fino vozim sad već 13-tu tisuću. još 1-2 soma idu bez problema jer je 1,5 mm do oznake istrošenosti

a ove MP One mi se sviđaju kak su točkaste, prava guma za curice Hello Kitty :mrgreen:


Srki

Ako je tako mislim da bi ti Pirelica bila supeRRR :mrgreen:
 
jbt, svakako pokušavaju pridobiti kupce, pa čak i sa šarama/dizajnom, angel or demon :misli:

dođe ti da diraš gume :LOL:
 
bobo RR said:
A mozda se vozis ko baba pa ti traju tak dugo  :jesus:  :jesus:

nešto je u tome, a ima nekaj i u tome da ne trgam motor gas-kočnica

kak bi rekli "fluidna" :mrgreen: vožnja, ali ne i spora

sad sam na 40 tkm mijenjal lanac i lančanike (nije da je trebalo), a disk pločice su još prve (a ima još 2,5 mm do oznake)


kad bum ga prodaval sa 120 tkm, bil bu ko nov :mrgreen:


Srki
 
Srki said:
nešto je u tome, a ima nekaj i u tome da ne trgam motor gas-kočnica

kak bi rekli "fluidna" :mrgreen: vožnja, ali ne i spora

sad sam na 40 tkm mijenjal lanac i lančanike (nije da je trebalo), a disk pločice su još prve (a ima još 2,5 mm do oznake)


kad bum ga prodaval sa 120 tkm, bil bu ko nov :mrgreen:


Srki

Hebate, pa ti si genije u šparanju.... Tebi motor točak nije neki trošak!!! :)
 
Sip said:
Ako je tako mislim da bi ti Pirelica bila supeRRR :mrgreen:
je li tko probao tu gumu??
rekao sam nikad više pirelli, ali ova mi stvarno nenormalno jebački izgleda :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
je li tko probao tu gumu??
rekao sam nikad više pirelli, ali ova mi stvarno nenormalno jebački izgleda :mrgreen:

Kod nas je jos nigdje nisam vidio :?

Inace cudim se tvom tvrdom stavu o pireliju. Meni strasna guma, koju sam cinjenica zbog cistih pritisaka i misljenja sa strane izbacio za voznju po Grobniku ( mada me slikovi na Grobniku nikad nisu iznevjerili, cak ni po kisi )
 
ma nisu to tvrdi stavovi, imao sam pirelli na mt-u i na prijašnjem vtr-u i jednostavno mi je bila katastrofa guma, nemoguće zgrijati, puštala je na sve strane...ali možda bi čak i uzeo ovu u obzir kod kupnje nove ako je stvarno tolko izdržljiva kolko pričaju, a vidim da ju dosta hvale po stranim forumima..
 
Mr. Noo said:
Hebate, pa ti si genije u šparanju.... Tebi motor točak nije neki trošak!!! :)


nije to, nego je gsx tak kvalitatan motor točak da se ne troši :mrgreen:

Fazera sam rashodoval za 11 mjeseci

Srki
 
Sip said:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To mi je bilo zanimljivo, kad sam testirao Shinko onda je One tek bio u najavi i ustvari niko nije znao kako ce izgledati :mrgreen: Kad se pojavio bilo je krajnje zanimljivo skoro ista guma :mrgreen:


ovo je jako bitno reći, samo da je malo više nego samo "skoro" :mrgreen:
 
Srki said:
to me malo hebe jer ne namjeravam mijenjat gume više od jedanput godišnje

a s druge strane, gume koje vozam Michelin PP 2CT neki izraubaju za 7-8 soma, a ja se fino vozim sad već 13-tu tisuću. još 1-2 soma idu bez problema jer je 1,5 mm do oznake istrošenosti

a ove MP One mi se sviđaju kak su točkaste, prava guma za curice Hello Kitty :mrgreen:


Srki

K5 je širok pojam još kada dodamo srkimobil :mrgreen:,previše ti gume traju šta voziš?