Microsoft Autoroute 2007

berislavv

Active member
Evo ja instalirao verziju 2007.
Opet ima Hrvatska, čak su i novi autoputevi unutra al nema ništa dalje na istok, ni Crne Gore, ni BiH ni Srbiju
 
suby said:
Nema niti na jednom od meni poznatih siteova, moze link na pp?

Donio kolega na DVDu
Pojma nemam odkud njemu
 
berislavv said:
Evo ja instalirao verziju 2007.
Opet ima Hrvatska, čak su i novi autoputevi unutra al nema ništa dalje na istok, ni Crne Gore, ni BiH ni Srbiju

kad tamo nisu definirance ceste... kak grm naraste tak ide cesta  :jesus:

ovako su nam fino "otvorili put ka europi"  :LOL:
 
autoroute  :misli:
zasto niko nije napravio motoroute ??
:mrgreen:
 
A kako bih ja mogao doci do tog Auto Routa 2007?  J**** puteve u Srbiji ionako hocu da se vozim van zemlje. Jesu dobro odradili ulice u gradovima?
 
Evo da i ja kazem koju. Europa je odrađena kako treba, dok je HR i Slo zak...c. Ucrtane su samo autoceste i poneke magistralne, dok npr. do Rovinja ne postoji nikakva cesta, da i ne govorimo o nekim lokalnijim. Ono sto me full zacudilo je to da je plan grada Pule detaljan do jaja, a ZG i ST imaju po 2-3 glavnije ceste.  :shock: Pa ko voli...
 
suby said:
Evo da i ja kazem koju. Europa je odrađena kako treba, dok je HR i Slo zak...c. Ucrtane su samo autoceste i poneke magistralne, dok npr. do Rovinja ne postoji nikakva cesta, da i ne govorimo o nekim lokalnijim. Ono sto me full zacudilo je to da je plan grada Pule detaljan do jaja, a ZG i ST imaju po 2-3 glavnije ceste.  :shock: Pa ko voli...

Valjda misle da je Pula i Istra europska regija pod talijanskim utjecajem pa su je nacrtali cijelu a Zagreb i Split tko jebe  :mrgreen:
 
berislavv said:
Valjda misle da je Pula i Istra europska regija pod talijanskim utjecajem pa su je nacrtali cijelu a Zagreb i Split tko jebe  :mrgreen:

Hehe! A bit ce da je tako!  :mrgreen: Viva Duce!  :LOL:
 
suby said:
Evo da i ja kazem koju. Europa je odrađena kako treba, dok je HR i Slo zak...c. Ucrtane su samo autoceste i poneke magistralne, dok npr. do Rovinja ne postoji nikakva cesta, da i ne govorimo o nekim lokalnijim. Ono sto me full zacudilo je to da je plan grada Pule detaljan do jaja, a ZG i ST imaju po 2-3 glavnije ceste.  :shock: Pa ko voli...

slažem se...do sada sam imao  2001 verziju jer ima detaljnije rješenu hrvatsku nego ova 2007 verzija(osim autoputa al ko se vozi po njima) a 2005 za ostatak europe(samo eu), kad sam stavio 2007 nema više 2001, pregazio ga automatski...sad moram nac 2001 ak si hocu izracunat neku rutu po istri ili dalmaciji...
sranje, s oproštenjem, bar što se tiče hrvatske....
a baš gledam i slovenija nije pokrivena, od maribora do dravograda je jedna prelijepa tura uz dravu, a on me šalje od maribora u austriju pa po austriji do nekog mjesta koje je blizu dravograda pa dole, kao da nema ceste, ravna crta!
 
slažem se s dadom
mislim da ce ova verzija 2007 ići off i vratit 2001