Mihaljevac 08.04.07. poginuo motociklist

Status
Not open for further replies.

sid

Active member
Oko 17 sati sam prolazio pored Mihaljevca i vidio murju i motor na podu.
Ukratko:
Decko 1970. godiste na nekom polucustomu ( nisam zagledo tip) dosao prebrzo, zhvatio rinzol i nezgodno pao, kacigu je imao na glavi u nesreci nije sudjelovalo drugo vozilo.
To je sve kaj sam od policije saznao.
PA da nemre proci ni jedan vikend bez sranja. :palacdolje:

JBG.
R.I.P.

 
ZAGREB – Još neidentificiran motociklist poginuo je nešto prije 16 sati na raskrižju Ksaverske i Gračanske ulice na Mihaljevcu.

Prema prvim neslužbenim informacijama, ali i onome što se moglo vidjeti na mjestu nesreće, motociklist je vozio prema Mihaljevcu iz smjera Centra te je vjerojatno zbog velike brzine i neprilagođene vožnje izgubio kontrolu nad svojim motorom te izletio s ceste.

Pri padu je vozač motocikla teško ozlijeđen te je ubrzo preminuo. U nesreći, kako smo doznali, nije sudjelovalo niti jedno drugo vozilo. Zbog očevida na raskrižju Ksaverske i Gračanske ulice dio ceste bio je zatvoren. Na mjestu nesreće ostala je zaštitna kaciga, no nije poznato je li ju motorist imao na glavi. (M.Pe.)

motor.wide.jpg


motor_3.jpg
 
Zoran Močibob (37), tako piše u novinama
 
baš sam pričao sa frendom koji je sa gračana, navodno ga je čuka lupila na motoru, kacigu je skinuo na pumpi par stotina metara prije.....a sad, selo priča ......

u svakom slučaju STRAŠNO!
 
Status
Not open for further replies.