Mijenjam z750 za R (prednost k5 ili novije, sc59 ili desetka 2008 na dalje)

MarkT

New member
Poz ekipa,..inac ne pisem gotovo nikad po forumu ali citam dosta tako da mislim da ima kvalitetnih tema i postova. Evo ovde stavljam svoj oglas , ane na njuskalo ili slicno da me ne zovu psihopati pa nude frezu ili sijeno...Mijenjam svog zeca za gore navedene motore uz moju doplatu..Zeko ima 42000 km redovno odrzavan i vozen povremeno jer sam na brodu vise od pola godine godisnje. U mene je 2 godine i motor je odlican i iskljcivo bi ga mijenjam za gore navedeno inace me ne zanima ni prodaja niti ikakava druga zamjena jer ostaje u mene. Za detalje se cujemo na PM. Hvala i stojte mi dobro:)
 

Attachments

  • 3.jpg
    3.jpg
    295.5 KB · Views: 325
  • 1.jpg
    1.jpg
    101.9 KB · Views: 207
  • 4.jpg
    4.jpg
    209.4 KB · Views: 242
  • 2.jpg
    2.jpg
    104.9 KB · Views: 190
  • 5.jpg
    5.jpg
    377.8 KB · Views: 236
Ako ti tako kazes onda to stoji 😂😂..ne unistavaj mi zamjenu haha motor je uredan nema greske slobodan je svako doc probat i pogledat.
 
Cek ti stvarno nebi proda motor nego samo minja...pa jel znas kad ti neko da pare da mos s njima kupit bilo koji drugi motor  (y)...naravno u cjenovnom rangu koliko para imas
 
suspenzija said:
Cek ti stvarno nebi proda motor nego samo minja...pa jel znas kad ti neko da pare da mos s njima kupit bilo koji drugi motor  (y)...naravno u cjenovnom rangu koliko para imas

Ma vidi razumin ja to , ovako mi je najzgodnije jer niti zelim bit bez motora niti sekunde kad sam doma, ntii mi se gubi vrime na prodavanje i nalazenje sa barem 80% psihopata koje mi trate vrime. predragocjeno mi je vrime doma.znaci neko ko ima motor jedan od navedenih zovne, dode vidi ja vidim , zamjena doplata i to je to...cijenovni razred mi je od 5 do 15 tisuca eura, znaci zelim prvi R motor iiza toga bi eventualno prominija, LOva nije neka stavka, vise zelim vidit jeli mi odgovara i to je to..i da cijena u zamjeni je vec hahahahha eto o takvim psihasima pricam haha, sala
 
u slucaju da lova nije bitna lipo uzmes tih 10k+ eura i kupis sto zelis, zeca u oglasnik po nekoj povoljnijoj cijeni i to kad odes na brod, ostavis punomoc zeni/materi kome vec i to je to. elegancija.. samo uvijek ima ALI :mrgreen:
 
Dene said:
Možda si trebao bar cijenu koji tražiš za zeca napisati  (y)

ima li moza neko jedan od motora iz naslova ili ste me dosli savjetovat dobronamjerno. Imam godina dovoljno i razloga zasto pitam ovo, ako nekog bas svrbi ima PM dam mu i broj moba, cak ne triba ni imat gori navedeni motor
 
MarkT said:
Ma vidi razumin ja to , ovako mi je najzgodnije jer niti zelim bit bez motora niti sekunde kad sam doma, ntii mi se gubi vrime na prodavanje i nalazenje sa barem 80% psihopata koje mi trate vrime. predragocjeno mi je vrime doma.znaci neko ko ima motor jedan od navedenih zovne, dode vidi ja vidim , zamjena doplata i to je to...cijenovni razred mi je od 5 do 15 tisuca eura, znaci zelim prvi R motor iiza toga bi eventualno prominija, LOva nije neka stavka, vise zelim vidit jeli mi odgovara i to je to..i da cijena u zamjeni je vec hahahahha eto o takvim psihasima pricam haha, sala

dodjes do mene poneses 5000ojra i odes kuci sa SC59..dobijes litar motula gratis da mozes doc do kuce :mrgreen:..i ostane ti zeko da se vozas kad honda crkne :wink:
 
gastajbarter said:
dodjes do mene poneses 5000ojra i odes kuci sa SC59..dobijes litar motula gratis da mozes doc do kuce :mrgreen:..i ostane ti zeko da se vozas kad honda crkne :wink:
hahaha mislim da cu gradevinski materijal uzest hahaha, sumnjivo mi za 5 kila da dobijem sc hahaha
 
MarkT said:
hahaha mislim da cu gradevinski materijal uzest hahaha, sumnjivo mi za 5 kila da dobijem sc hahaha

U BIH je to realna cijena..ima i kod nas cijene vise al prodace nikad a mozda ni tad :mrgreen:,a ni kod mene bas musterije ne dolaze svaki dan :mrgreen:
 
Certina said:
u slucaju da lova nije bitna lipo uzmes tih 10k+ eura i kupis sto zelis, zeca u oglasnik po nekoj povoljnijoj cijeni i to kad odes na brod, ostavis punomoc zeni/materi kome vec i to je to. elegancija.. samo uvijek ima ALI :mrgreen:

znas i gotovo  :mrgreen:
 
gastajbarter said:
dodjes do mene poneses 5000ojra i odes kuci sa SC59..dobijes litar motula gratis da mozes doc do kuce :mrgreen:..i ostane ti zeko da se vozas kad honda crkne :wink:

Može kakva slika honde ??'  Može i na pp .