Minhen

Fanatic

New member
Putujem nocas za minhen......planiram si gore kupit auspuh za scoot.... (LeoVince RR)
To mi je prvi put da idem u Njemacku pa neznam di ima ducana gore sa moto opremom..... jel mi moze netko dat jedno 2-3 u Minhenu di mogu kupit spuhova......PLZ hitno mi je....

Hvala
 
Fanatic said:
Putujem nocas za minhen......planiram si gore kupit auspuh za scoot.... (LeoVince RR)
To mi je prvi put da idem u Njemacku pa neznam di ima ducana gore sa moto opremom..... jel mi moze netko dat jedno 2-3 u Minhenu di mogu kupit spuhova......PLZ hitno mi je....

Hvala
Šta nisi javio dan prije... Čekaj da se sjetim imena ulica... Kad krećeš? Plan grada mi je doma a sad sam na poslu...
 
evo ti:
muenchen_shop.gif


Louis fan shop
Auerfeldstrasse 25
Na ovoj slici ti se vidi i Balanstrasse, u njoj ti se nalaze i druga dva velika dućana (Polo i Hien Gericke), koja su u istom kompleksu. Najlakše ćeš doći iz centra preko Rosenheimer Strasse

Moj savjet ti je da potražiš Louis Mega shop koji se nalazi malo van ruke ali je veći od ova 3 zajedno. On je u smjeru prema Germeringu. Adresa ti je

Louis Mega shop
Landsberger Str. 473-477
 
Meni je stari otiso nocas u Njmeacku, ali cu mu ja javit porukom adresu....

Velika Hvala Nike...
 
Nema na čemu, BTW zar nema LeoVince za kupiti u HR?
 
Ima za kupit u HR, ali u Njemackoj je za kojih 300 kn jeftiniji.....a kad vec imam priliku u NJmeackoj kupit zasto ne usparat 300 kn pa kupit jos nesto :)