mini bike susret u zg-u

mali-zelleni

New member
ovako imam mini bike i vec duze vrijeme pokusavam nac neko mjesto  di drugi dolaze sa njma al ne uspjevam nac... :palacdolje:....Pa sam doso na ideju da probamo  organizirat susret u  zagrebu na parkiralistu kod  groblja Krematori...neka se svi zainteresirani jave sto prije da organiziramo nesto...
 
super kod groblja kaj nisi mogel nac bolje mjesto  :LOL: (mercatone) moj prijedlog veliko parkiralište dosta mjesta....
 
neznam dal si tamo ikad bio ali je groblje dosta udaljeno i tamo ima malo ljudi..sta je dobro...i parkiraliste je jako veliko pa ima mjesta..al jedini je problem sta neznam kak ti rijesit sa policijom posto mislim da je to protuzakonito :misli: :misli: :misli:....ipak zakoni su tu da se krse :D :D
 
ma ajmo se svi naci kod krematorija (y).... samo recite dan i sat pa cu i ja doci sa svojom makinom... moj je nekada bio mini a sada hmmm....budete vidjeli..... :D
 
neznam kad bi mogli posto je sad opet lose vrijeme...al i treba obavijestit jos ljudi jer kao sto vidite nema bas puno zainteresiranih :palacdolje:...pa kada se javi 20-30 ljudi onda se to isplati al ovak nas je 4 samo zasad....a vrijeme odrzavanja bi moglo bit negdje sljedeci vikend naci 28.2 ako ce bit bolje vrijeme i naravno ako ima zainteresiranih.. :) :)
 
Ja bi došao, ali minibike ne bi izdržao put od 250km do ZG :skuter: a i ne mogu ga niti pokrenuti :lolcry:
 
akcije ovog tipa smo već par puta pokušali organizirat, ali nejde nažalost..
minibike scena kod nas je u qurcu totalno.

ali ja sam uvijek za neku fun race :)