mini-wash

swag

New member
koji minivaš kupit, od ovih jeftinih do cca 500kn.. jel to kaj valja??



 
imam ti ja par komada AQUATAK-a 10 za 650 kn
novo zapakirano, ako si iz zg-a ...
 
SP said:
Karcher ja radin s njim vec par godina i odlican je
naravno da si zadovoljan jer on spada u profi opremu  (y) :D
 
ok kärcher. al mislim na ove jeftine. ima u metro-u na akciji za cca. 360 kn. e sad valjda crijevo nebu propišalo nakon par pranja ili strunulo prek zime. :)
navodno da za kärcher crijevo i mlaznica košaju 500kn. :misli:
 
Koliko para toliko muzike! Mada mi je frend zadovoljan sa nekim mini-washom od 500 kn!
Sve ovisi za kaj ti treba!
 
swag said:
ok kärcher. al mislim na ove jeftine. ima u metro-u na akciji za cca. 360 kn. e sad valjda crijevo nebu propišalo nakon par pranja ili strunulo prek zime. :)
navodno da za kärcher crijevo i mlaznica košaju 500kn. :misli:

Uzea sam si Einhel-ov i zadovoljan sam jer nemam nikakvih problema sa njim a ako se ne varam ima 2 ili 3g garancije. Prije nesto manje od godinu dana dao sam za njega 400kn a sada je i jeftiniji. :wink:
 
Tuono 06 said:
...kupovat ću ja za terasu na Hvaru...kaj da kupim? :misli:
dosta ti je mali od karachera kosta oko 500 kn i imas garanciju i dobijes ona pusta criva,
 
Kerher, ja ga koristim 4 godine, jedini problem je gumica na ventilu koji prekida mlaz, otiso u servis i kupio 3 te gumice ( skupa s plasticnim tijelom) cca 40 kn/kom i radi bez problema, perem auto, motor, dvoriste, fasadu, tepihe, zakon.
 
uzmi karcher. vjerojatno neki manji model nije preskup . .
 
ma svi ti mali su drek , to su prskalice
bolje uzet neki malo veci sa vecim protokom vode


... jos kad bi imao grijanje vode di bi kraj bio  :mrgreen:
 
je al oni traze te male,ako neko oce ima kupit oni sta se diesel uliva u njega pa kad s njim ides oprat motor ostane samo rama
 
SP said:
je al oni traze te male,ako neko oce ima kupit oni sta se diesel uliva u njega pa kad s njim ides oprat motor ostane samo rama
:LOL:
da  (y)

uostalom sta ce vam miniwash za motor  :misli:  vozite cross ?