minibike klub...!??

Nichael_SM

New member
ovak;na stazi na kojoj se vozimo s minibike-ima na ulazu stoji jedan znak na kojem pise da se tom stazom smiju koristiti samo odredene autoskole,,,,i sad zadnjih nekoliko nedjelja je dosla policija i rekla: " molimo vas maknite se ,ovi majmuni su nas zvali...valjda nekom smeta...".....i morali smo se maknut!i pitali su nas ako imamo nest organizirano ili se samo tako vozimo...e sad ,posto nas ima dosta s minibike-ima smo mislil da napravimo neki klub pa da se to moze organizirati....ili da se probamo dogovoriti s jednom od autoskola(koja je glavna) pa da nam stazu daju na koristenje nedjeljom....sta vi mislite da je najbolje i kolko bi cca kostali da se osnova neki klub..........
pozdrav (y)
 
kod takvih slučajeva, bar kod mene uglavnom upali, imam sudačku licencu i člansku iskaznicu svog kluba, te im uz ljudski razgovor objasnim da se radi o nekakvoj promociji, edukaciji, treningu....  (y)
i nikad me nisu zajebavali...
 
mislim da bi bilo najbolje da se nekak dogovorimo s autoskolom pa da nam daju neku potvrdu i to ce bit najjednostavnije .....jer  policija nam nije nikve kazne pisala,samo su lijepo mirno rekli da se maknemo jer se ljudi zale!!! i jos nam je policajac rekao " ovi majmuni se zaliju..." tak da..... :misli:
samo da imamo neku potvrdu da smijemo to koristiti zu stazu i.....mislim da nebi bilo problema...
 
Nichael_SM said:
mislim da bi bilo najbolje da se nekak dogovorimo s autoskolom pa da nam daju neku potvrdu i to ce bit najjednostavnije .....jer  policija nam nije nikve kazne pisala,samo su lijepo mirno rekli da se maknemo jer se ljudi zale!!! i jos nam je policajac rekao " ovi majmuni se zaliju..." tak da..... :misli:
samo da imamo neku potvrdu da smijemo to koristiti zu stazu i.....mislim da nebi bilo problema...


e pa onda dogovorite s autoskolom nekaj, ak je to njihov poligon.

 
speed attack said:
e pa onda dogovorite s autoskolom nekaj, ak je to njihov poligon.
probat cemo...
jer na ulazu na tabli pise da se tim poligonom slobodno koristi samo nekoliko autosk0ola...neznam sad tocno koje....ali cemo probat s jednom nekaj dogovoriti!!!!
 
Nichael_SM said:
probat cemo...
jer na ulazu na tabli pise da se tim poligonom slobodno koristi samo nekoliko autosk0ola...neznam sad tocno koje....ali cemo probat s jednom nekaj dogovoriti!!!!

a ko je vlasnik poligona???
s njim ti je najbolje stupit u kontakt. objasnit situaciju i isposlovat 1 dan u tjednu za pockete npr.
 
speed attack said:
a ko je vlasnik poligona???
s njim ti je najbolje stupit u kontakt. objasnit situaciju i isposlovat 1 dan u tjednu za pockete npr.
ali nevidim razloga de seru tako, ako poligon koristite nedeljom... ionako niti jedna autoškola nema nastavu nedeljom...  :palacdolje:
 
speed attack said:
a ko je vlasnik poligona???
s njim ti je najbolje stupit u kontakt. objasnit situaciju i isposlovat 1 dan u tjednu za pockete npr.
mislim da je HAK vlasnik poligona....isto ima autoskolu....a i prvi je na tabli :misli:.....tamo i svi polazu kad je ispit!!!!probat cemo tamo.....
 
strasilo said:
ali nevidim razloga de seru tako, ako poligon koristite nedeljom... ionako niti jedna autoškola nema nastavu nedeljom...  :palacdolje:
ne seru oni...nego susjedi ..koji zive malo dalje od poligona....zato ih je i policajac nazvao "majmunima"..... :x
 
Nichael_SM said:
ne seru oni...nego susjedi ..koji zive malo dalje od poligona....zato ih je i policajac nazvao "majmunima"..... :x
u tom se slučaju niste morali maknuti..... dnevni red nedeljom ne propisuje tišinu i odmor od 14 - 17h, već samo nakon 20h, a ako vas vlasnik poligona nije gnjavio, ni policija vas nebi smjela otjerati, jer niste na prometnici i ne kršite pravila o sigurnosti u prometu, a ni druga...
 
Nichael_SM said:
ne seru oni...nego susjedi ..koji zive malo dalje od poligona....zato ih je i policajac nazvao "majmunima"..... :x

zato ti to kao sto sam ti na PP napisao napravi, s vlasnikom, HAKom i opcinom dogovori, i mogu vam ga  :sucky:
 
strasilo said:
u tom se slučaju niste morali maknuti..... dnevni red nedeljom ne propisuje tišinu i odmor od 14 - 17h, već samo nakon 20h, a ako vas vlasnik poligona nije gnjavio, ni policija vas nebi smjela otjerati, jer niste na prometnici i ne kršite pravila o sigurnosti u prometu, a ni druga...
a poznam jednoga vlasnika autoskole koja je takoder na popisu da se smije koristiti poligonom....pa mozda da se snjim nekak probamo dogovoriti da nam da neku potvrdu da tamo vjezbamo...samo da policija vidi,,,nece nista dalje komplicirati..!!!
 
Ja vozim po nogometnom igralištu (asfaltiranom, ne na travi  :mrgreen: ). Kaj ako mi dođu? Mi mogu šta po zakonu? Naravno, vozim dok nema djece i dok je uglavnom prazno.
 
Karabaja said:
Ja vozim po nogometnom igralištu (asfaltiranom, ne na travi  :mrgreen: ). Kaj ako mi dođu? Mi mogu šta po zakonu? Naravno, vozim dok nema djece i dok je uglavnom prazno.

mogu ti ga  :sucky:

ne vozis po cesti


jedino ak se nako zali

onda bus na :pelvic_thrust2:
 
A jebg nemam izbora...
 
Nichael_SM said:
mislim da bi bilo najbolje da se nekak dogovorimo s autoskolom pa da nam daju neku potvrdu i to ce bit najjednostavnije .....jer  policija nam nije nikve kazne pisala,samo su lijepo mirno rekli da se maknemo jer se ljudi zale!!! i jos nam je policajac rekao " ovi majmuni se zaliju..." tak da..... :misli:
samo da imamo neku potvrdu da smijemo to koristiti zu stazu i.....mislim da nebi bilo problema...
pa dodjite u Belicu,karting staza je daleko bolja od poligona,ja sam iz belice
 
Bajkeer said:
pa dodjite u Belicu,karting staza je daleko bolja od poligona,ja sam iz belice
a nebi se bas slozil s tobom,,,,,malo ima previse ravnica a i 200kn po danu ..... :misli: