Minimalna dubina profila za prolaz na tehnickom

3alfa3

Well-known member
Koja je u HR za motocikle?
0,8mm kao markeri, 1,6mm kao npr. u Njemackoj ili nesto trece?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Sad zvao STP. Ne znaju. Dali mi na telefon voditelja koji je i sam motorist. Ni on ne zna. Isao gledat u komp i nista nije nasao. Na kraju rekao da je marker na gumi taj koji gledaju.

Volim Hrvatsku (zemlju, ne drzavu) :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
Meni je na Hondi preporučeno do 2mm natrag,što i je neki optimum za st motor
 
Zakon, propis itd.....
Ne preporuke, sam sebi znam preporucit :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
Svaku vozim do zica vise manje pa tako mjenjam pred regu svakako. Primjetio sam cim kod nas vide nove gume ostalo nit ne gleda.
 
službeni auto,fali katalizator,100 kn  :mrgreen: ,jedino sta sam moro cekat dok neki benzinac ne dođe  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Zakon, propis itd.....
Ne preporuke, sam sebi znam preporucit :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

opet bus nekaj sjebal,s upisima :LOL:
 
črnomerec said:
službeni auto,fali katalizator,100 kn  :mrgreen: ,jedino sta sam moro cekat dok neki benzinac ne dođe  :mrgreen:
Ma ispričao bi ti ja o tome kako mi je frend radio na tehničkom ali nikad ne znaš tko čita  :mrgreen:
 
Dene said:
Ma ispričao bi ti ja o tome kako mi je frend radio na tehničkom ali nikad ne znaš tko čita  :mrgreen:
ma sve znam,imam i ja frenda na tehnickom  :mrgreen:
 
črnomerec said:
ma sve znam,imam i ja frenda na tehnickom  :mrgreen:
Može biti i gori od moga ali iskreno vjerujem da je mala beba za ovog mog,moj je na kraju završio sa suđenjem di mu je visio zatvor nad glavom i di se jedva izvukao uz plačanje velike cifre,uvjetnu osudu i doživotnu zabranu rada u toj profesiji  :mrgreen:
 
Dene said:
Može biti i gori od moga ali iskreno vjerujem da je mala beba za ovog mog,moj je na kraju završio sa suđenjem di mu je visio zatvor nad glavom i di se jedva izvukao uz plačanje velike cifre,uvjetnu osudu i doživotnu zabranu rada u toj profesiji  :mrgreen:
nije bio skroman i nije radio na preporuku  :mrgreen:
 
črnomerec said:
nije bio skroman i nije radio na preporuku  :mrgreen:
Nimalo,u to vrijeme,oko 2000g znaš da su auti bili večinom krame,tako da je bilo posla a on je bio radoholičar  :mrgreen:,sve krame u Ri su išle preko njega  :mrgreen:
 
:LOL: :LOL: :LOL:, dobar je :mrgreen: