Mislim kupit Rocketa III...

2 NicSO:

5. Za nove članove i za neregistrirane korisnike.
U kratko se predstavite da baš ne uletite kao indijanci. Također na ovom forumu novi i neregistrirani korisnici slobodno mogu postaviti pitanja administratorima, vezano uz korištenje foruma.

http://www.motori.hr/forum/viewforum.php?f=10
warning_1.gif
 
Nic SO, a ko će ti ga servisirat, a štaš liti ako rikne neki dio pa bude tribalo čekat dijelove jedno 40 dana!?!?!?! :shock:
 
Nema veze. Glavno da lipo izgleda pred birtijom. :cool: Pa nek stoji tamo 40 dana. :mrgreen:
 
GussRadWixer said:
Nema veze. Glavno da lipo izgleda pred birtijom. :cool: Pa nek stoji tamo 40 dana. :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool: :cool:
 
Da ja sam se sredio tog vražjeg 22.11.2004. i sada ću ostatak života čekat odštetu i vozit kolica do daljnjeg.

A što se Rocketa tiče...to bi mi bio 3-ći motor ako Gileru RX200 ne prodam pa može se pokvarit čudo ostaju mi još 2 za rezervu, ono dok čekam dio :)

I da...glavno da izgleda prejebeno pred birtijom i da stakla pucaju od grmljavine :twisted: !!!
 
zastupnik je u ljubljani. čini mi se da osim u ljubljani imaju servis i u kopru ali bi trebao provjeriti. ako te još zanima javiti ću ti broj telefona
 
Pugsley Adams said:
Napolje! :mrgreen:

Mislim da ih je Ford nekad davno uvozio ali koliko znam nista od toga vise. U Sloveniji je zastupnik.
Bilo prije...Oko 5-6 godina.Bila dva motora koja se na kraju niti nisu prodali.Oba vraćeni oklen i došli.
 
shonyo said:
Pugsley Adams said:
Napolje! :mrgreen:

Mislim da ih je Ford nekad davno uvozio ali koliko znam nista od toga vise. U Sloveniji je zastupnik.
Bilo prije...Oko 5-6 godina.Bila dva motora koja se na kraju niti nisu prodali.Oba vraćeni oklen i došli.

Mogo si to prije mjesec dana komentirat a ne sad :mrgreen:
Kaj je koncentracija krvi u alkoholu porasla? :twisted:
 
Pugsley Adams said:
shonyo said:
Pugsley Adams said:
Napolje! :mrgreen:

Mislim da ih je Ford nekad davno uvozio ali koliko znam nista od toga vise. U Sloveniji je zastupnik.
Bilo prije...Oko 5-6 godina.Bila dva motora koja se na kraju niti nisu prodali.Oba vraćeni oklen i došli.

Mogo si to prije mjesec dana komentirat a ne sad :mrgreen:
Kaj je koncentracija krvi u alkoholu porasla? :twisted:

Nisam uopće bio skužio temu prije.Da se ti sad nisi javio,ja uopće nebi datum pogledal.Tek sam sad skužil!
:mrgreen: