Misljenje o kupnji

mladenj12

New member
Pozdrav. Visok sam 197cm i tezak 110kg. Polozio sam a1 kategoriju. Ima li neki motor koji mi moze odgovarati i koji uzeti? Gledao sam apriliu sx 125, yamahu yzf 125 r , yamahu wr 125 x. Moze li kakav prijedlog jos. Hvala!
 
moj ti je prijedlog bar 250ccm+, zatim da ti se svidja i trece da ti pase kad sjednes na njega
 
Sto god da uzmes mislim daces izgledati ovako nekako. Odi na njuskalo vidi sto se nudi do 11KW, odi na https://cycle-ergo.com vidi kako ce ti koji motor stajati.
1697216482164.png
 
Ako su godine ok, ako ne... Idi polozi za pravi motor. Sa tvojom visinom cak je i 500 kubika tesko naci da odgovara tijelu. 700 vec ima strojeva.
 
Ne zamaraj se previse oce li ti biti mal ili ne.
To ce ti to biti klasa bajka dok se ne naucis i ne steknes nesto iskustva. Vjerujem krace vrijeme samo.
Ne sjecam se da smo se mi a i starija generacija zamarali jel nam bajk mal ili ne, sve povise atx-a i bt-a je bilo san snova. A rijetko tko je ispod 185 i 90 kg bio ko mladjarija, sad nas je vecina nakupila i dodatnih 10-20kg :D
 
  • Like
Reactions: Luke and t0malito
Koliko cesto vozis? Koliko km mjesecno?
mislim da je manji vic koliko voziš motor, nego što je ostalo što radiš, ovo ljeto radno cijelo, pa plivanje svaki dan 30-40m, odličan efekt na sve ima.

biciklom do mora, a onda 200 m gore. Zato mi je ova vožnja bila daleko najlakša do sad. Ljeto je bilo toplo, tako na RR nisam sjeo baš, skuter par put na more kad je bilo +30.

tako sam ovaj proučavao kad manje vibrira volan, skužio sam da brifter radi i dolje, ne uvijek, do semafora uvijek, onda sam primjetio da je desna strana volana kut nešto manji i da me to smeta. tako to ide, kad imaš rezervu, onda ostane i za mozak.
 
Ja kao vozac kamiona, nisam vise mogao R vozit, doduse zadnji je bio talijanski V2, a to puno govori 😆

cca 230km, skoro pa u komadu bi me ubilo
 
Ja kao vozac kamiona, nisam vise mogao R vozit, doduse zadnji je bio talijanski V2, a to puno govori 😆

cca 230km, skoro pa u komadu bi me ubilo
stanem ja na manje od 230, ovaj put na 70, na 180, pa 270 otprilike.

zg krk na pola puta obično

nisam vozač kamiona ali moj posao je uglavnom sjedenje + ekran, samo ima kraja pa potom kompenziram
 
@ mladenj12:

Pozdrav

KTM EXC 125😈
Do '16 onda su krenuli sa 150.
Sjedalo 95 cm.
37 Ks, 95 kg.
Papiri 4 kw.
21"-18" kotači.
Promijeni narančasti feder amortizera za veću težinu.

Sretno!
Javi što si uzeo na kraju.
 
  • Like
Reactions: Luke
Najbolji za početnika... a Mores sa njim i u dvoje i pod teretom, gdje god hoćeš 125...
 

Attachments

  • preuzmvaradero 125.jpg
    preuzmvaradero 125.jpg
    13.5 KB · Views: 0