Miss Motori

maki

New member
Ma nista nisam pronas'o o miss motori (mislim na program, kad to pocima) ili sam bas to promasio, pa daj da neko kaze o tome nesto.
Jel' ima neki organizirani polazak iz Sibenika? Ili Zadra.
Ma napisite bilo sto, da bar nesto znam o tome!!!
 
Ma ja neću ni dolazit,kad bi uletio među komade samo bi još mogao grijeha napravit :paper: 8)
 
shepi said:
Ma ja neću ni dolazit,kad bi uletio među komade samo bi još mogao grijeha napravit :paper: 8)

E stari moj, u četvrtak sam prvi put bio kod tebe u kafani, i najeo se ko prase.

Klopa ti je super, samo što baš nije ukusna i nema je dovoljno !?!?!

Ups, ma šalim se, moram pitat Bandita i Gigu kak se zove ono šta su njih dvojca onako sebično gutali, jer mi je izgledalo opako dobro. Pa ak dođeš malo škicnut misice donesi koju porciju.
 
koliko čujem, vidim i čitam, vi više jedete nego se vozite...
 
lep motoristički pozdrav iz slovenije

i mene interesira program na plaži zrče,ako ga ima ko molim da mi nekako javi

na Pagu sam preživljao cca 10 godina godišnjeg odmor pa možda i taj izbor posetim
 
bruno said:
koliko čujem, vidim i čitam, vi više jedete nego se vozite...

Napravili 480km i samo jednom jeli...pa kak to onda više jedemo nego se vozimo? :mrgreen:
 
Bandit said:
bruno said:
koliko čujem, vidim i čitam, vi više jedete nego se vozite...

Napravili 480km i samo jednom jeli...pa kak to onda više jedemo nego se vozimo? :mrgreen:

A prije polaska i nakon povratka? To se kao ne broji? :mrgreen:
 
miss.gif
 
Zadnja rijec u zadnjoj recenici na plakatu bi trebala glasit ZABAVITE.. nemos se ponavljat tako.. provedite i provedite se.. bljak
 
Andreas said:
Zadnja rijec u zadnjoj recenici na plakatu bi trebala glasit ZABAVITE.. nemos se ponavljat tako.. provedite i provedite se.. bljak

Potpisujem...
 
Andreas said:
Zadnja rijec u zadnjoj recenici na plakatu bi trebala glasit ZABAVITE.. nemos se ponavljat tako.. provedite i provedite se.. bljak

strasno ahahahha
 
Andreas said:
Zadnja rijec u zadnjoj recenici na plakatu bi trebala glasit ZABAVITE.. nemos se ponavljat tako.. provedite i provedite se.. bljak

Da, bas glupo zvuci... 8)
 
Bandit said:
Andreas said:
Zadnja rijec u zadnjoj recenici na plakatu bi trebala glasit ZABAVITE.. nemos se ponavljat tako.. provedite i provedite se.. bljak

Potpisujem...

i ja...