MITAS TOURING FORCE

Počeo se traction control paliti često u 3-4 brzini na 80-140 km/h tako da više ne drže kao na pocetku. Trenutno imaju 4300 km a mozda doguram do 6000 km 🙂
 

Attachments

  • 20211020_175338.jpg
    20211020_175338.jpg
    1.5 MB · Views: 0
Last edited:
Guma kad je nova prvu godinu drži dobro, nakon zime kao da postane plastika i ne drži nikako, po meni je super za nekoga tko radi puno kilometara i potroši je u jednoj sezoni, za nekoga tko radi manje kilometara za 2-3 sezone guma nije definitivno
 
Guma kad je nova prvu godinu drži dobro, nakon zime kao da postane plastika i ne drži nikako, po meni je super za nekoga tko radi puno kilometara i potroši je u jednoj sezoni, za nekoga tko radi manje kilometara za 2-3 sezone guma nije definitivno
Standardna Sava 😎😆
 
Guma kad je nova prvu godinu drži dobro, nakon zime kao da postane plastika i ne drži nikako, po meni je super za nekoga tko radi puno kilometara i potroši je u jednoj sezoni, za nekoga tko radi manje kilometara za 2-3 sezone guma nije definitivno
Mislim da je tako priča i sa ostalim brendovima.

Ja konkretno već par zadnjih sezona potrošim 3-5 seta guma godišnje pa mi je mitas zakon jer dobro drži a osjetno je jeftinija od ostalih.
 
Mislim da je tako priča i sa ostalim brendovima.

Ja konkretno već par zadnjih sezona potrošim 3-5 seta guma godišnje pa mi je mitas zakon jer dobro drži a osjetno je jeftinija od ostalih.


jesi vozio angel st i kakva ti u usporedbi
 
Jesam na prethodnom traceru 700 i bolja je od mitasa TF bila jedino zbog lakšeg prebacivanja iz zavoja u zavoj. Sve ostalo na strani mitasa :)
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Počeo se traction control paliti često u 3-4 brzini na 80-140 km/h tako da više ne drže kao na pocetku. Trenutno imaju 4300 km a mozda doguram do 6000 km 🙂
Do 6000 voziš ,do 8000 jebeno paziš 😁
 
  • Haha
Reactions: ybr125
Mislim da je tako priča i sa ostalim brendovima.

Ja konkretno već par zadnjih sezona potrošim 3-5 seta guma godišnje pa mi je mitas zakon jer dobro drži a osjetno je jeftinija od ostalih.
Imao sam Metzeler Z8 i ona mi je držala dvije sezone bez problema, nisam osjetio toliku razliku nakon zime kao kod Mitasa
 
  • Like
Reactions: ybr125
Imao sam Metzeler Z8 i ona mi je držala dvije sezone bez problema, nisam osjetio toliku razliku nakon zime kao kod Mitasa
Pa dal' si pročitao šta je on napisao. Troši od 3 do 5 setova godišnje,od kud bi on mogao znati kakva je druge sezone 😁
 
  • Haha
Reactions: ybr125
Pa dal' si pročitao šta je on napisao. Troši od 3 do 5 setova godišnje,od kud bi on mogao znati kakva je druge sezone 😁
Jesam, samo kažem svoja zapažanja, da se i ja vozim više definitivno bi uzimao Mitas, ali pošto se ne stignem voziti na proljeće ide set Pirellija Angel GT ili ponovo Metzeler Z8
 
Idem na 6. set mitasa touring force. Ove imaju 5000 km i gotove su ( kod dodavanja gasa u nagibu prokližu).

Nikada ih nisam brže potrošio ali nisam ni imao jači motor od sadašnjeg (tracer 9) 🙂
 

Attachments

  • 20211031_160654.jpg
    20211031_160654.jpg
    1.3 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene