MIV? Auspuh (top)

-alen-

New member
Prešao sam nešto preko 5000 km na mom SV650S sa serijskim auspuhom i ne mogu više izdržati...

Kad nabijem kacigu, na manjoj brzini, ne čujem jel mi ovo čudo uopće upaljeno.

Mogu misliti kakav je osjećaj vozačima auta kad se pojavim niodkuda i u tišini :) da ne spominjem probijanje kroz grad...

Uglavnom, MIV auspuh (ako sam dobro napisao) dođe oko 2000 kn u alu izvedbi te 2500 kn - titan za SV-a.

Ima li u toj cjenovnoj klasi nešto bolje ili pametnije?

Molim za iskustva, linkove, savjete, kritike,...

Nije mi hitno, može bilo kad u sljedećih 15 minuta... :moli:
 
AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaa

provalio sam ga!!!

smeće se zove M I V V i ima poneko mišljenje tu na forumu, našao sam stranice i sve ostalo...

pa eto tnx što mi niste rekli, :mrgreen: btw ima tko to čudo na sv-u?
 
jel mora bas Mivv bit. ima i drugi koji se cujeeeee
 
speed attack said:
jel mora bas Mivv bit. ima i drugi koji se cujeeeee


Pa, to te ja i pitam, :) što ne valja sa Mivv-om?
 
Taj ispuh je ok, ima i db killer koji će vjerojatno trebati za koju godinu, cijena je ok, ako mjenjaš samo prigušnicu performanse ti neće bit odviše promijenjene
 
-alen- said:
Pa, to te ja i pitam, :) što ne valja sa Mivv-om?
sve valja, alpitam dal moze i nesto drugo bit. imas kod louisa Hurric topove, bez atesta za 180€. i dobro su glasni.
 
speed attack said:
sve valja, alpitam dal moze i nesto drugo bit. imas kod louisa Hurric topove, bez atesta za 180€. i dobro su glasni.

Može biti bilo šta (od jeftinijih), što ima relativno dobar zvuk, i da se da nabaviti i montirati u sljedećih par dana :)

Ono, odlučio sam, hoću novi ispuh i hoću ga sad :)
 
-alen- said:
speed attack said:
jel mora bas Mivv bit. ima i drugi koji se cujeeeee


Pa, to te ja i pitam, :) što ne valja sa Mivv-om?


čuo sam takav top na SV600 prije 3 godine u Novom

DO JAJA :cool:





srki
MK Gvatemala Riders
 
-alen- said:
speed attack said:
sve valja, alpitam dal moze i nesto drugo bit. imas kod louisa Hurric topove, bez atesta za 180€. i dobro su glasni.

Može biti bilo šta (od jeftinijih), što ima relativno dobar zvuk, i da se da nabaviti i montirati u sljedećih par dana :)

Ono, odlučio sam, hoću novi ispuh i hoću ga sad :)

Možeš ga i u Shacala dobit odmah, i birat materijal i oblik
 
s obzirom di si zapeo i to mora bit uskoro Joke ti najbolje veli, Shacal i da cujes kak grmi
 
šakal je na godišnjem...

(kaže mali moto)

titan ili alu?

alu moram čekati do 20.09. ili ono vječnost i pol...

titan ima odmah...
 
Razlika u cijeni shacala od titana je zanemariva, a suputnici će ti bit zahvalni, sačuvat ćeš ih od opekotina desne noge
 
speed attack said:
imas kod louisa Hurric topove, bez atesta za 180€. i dobro su glasni.

E baš sam jučer listao po Louisovom katalogu i naletio na taj spuh koji mi izgleda čisto ok, a cijena je super povoljna! Jel netko čuo te spuhove? Ja bi ga piknul na ZR7.

I još jedno pitanje kad je več prilika. :mrgreen:

Ako kupim top od jednog proizvođaća i onda nakon nekog vremena odlučim staviti druge ispušne grane i cijev do lonca, dal ima utjecaja od kojeg je to proizvođaća? Tipa uzmem ovaj Hurric i onda na godinu odem do npr. Dubravčića da mi napravi grane i ostalo.

Danke!
 
Julius said:
! Jel netko čuo te spuhove? uzmem ovaj Hurric i onda na godinu odem do npr. Dubravčića da mi napravi grane i ostalo.

Danke!


imam ga ja na svojoj Suzi, a culi su ga pojedinci ovde pa budu se mozda javilimi rekli koju rec o tome. a ak ce ti neko radit grane i ostalo mislim da bu nije problem napravit da ti na taj Hurric top ili na original bolt-on pase
 
nema db-killer jer je taj bez atesat pa mu netreba. a kak se cuje. veli tomee kad je s menom iso do zagreba da svoju Varu niti cuo nije. a i Gigi veli da dobro grmi. a moj kcer cim vidi da okrecem kljuc u bravi hvata se za usi i gas u kucu.






prvo te cuju

pa dugo dugo nista

a onda te vide