MIV? Auspuh (top)

Kad nabaviš novi top, navari na dužu šipku svrdlo 10mm i probuši stari kroz sredinu. Za buku se nemoj bojati. Evropa ima pederske propise oko nivoa buke, tako da im jedino ne smetaju fenovi i zvuk vibro-masera. Kod nas su zdravija pravila: čekić, žica, kanta i dotezanje. Pomenuta "receptura" je više puta oprobana i potvrđena u praksi. :twisted:
 
uplatih 300 kn akontacije...
za mivv titan...
montaža, u toku sljedećeg tjedna...

:nervious:
 
speed attack said:
nema db-killer jer je taj bez atesat pa mu netreba. a kak se cuje. veli tomee kad je s menom iso do zagreba da svoju Varu niti cuo nije. a i Gigi veli da dobro grmi. a moj kcer cim vidi da okrecem kljuc u bravi hvata se za usi i gas u kucu.






prvo te cuju

pa dugo dugo nista

a onda te vide

Super, ona ću najvjerojatnije njega uzet prvom prilikom! Tak nešto mi baš treba, glasno, ali ne preglasno tak da se može i na dulje rute s njim.

Samo ne znam kak da ga docukam prek grane... :misli:
 
-alen- said:
uplatih 300 kn akontacije...
za mivv titan...
montaža, u toku sljedećeg tjedna...

:nervious:
Ajde onda okini koju fotku, pa nabaci si gore da vidimo kak to izgleda! A možeš nabacit i koju sekundu zvuka, pa staviš da i čujemo! :D
 
speed attack said:
prvo te cuju

pa dugo dugo nista

a onda te vide


to ti je zato jer vozis ko baba :mrgreen:

da si pravi, prvo bi te vidjeli, pa onda dugo dugo nista, i tek onda culi :wink:
 
speed attack said:
nema db-killer jer je taj bez atesat pa mu netreba. a kak se cuje. veli tomee kad je s menom iso do zagreba da svoju Varu niti cuo nije. a i Gigi veli da dobro grmi. a moj kcer cim vidi da okrecem kljuc u bravi hvata se za usi i gas u kucu. ...

:LOL: :LOL: :LOL:
 
Kad smo vec kod topova.. gdje se mogu pronaci nacrti za recimo, yamahu 2 taktnu od 25o ccm?

Link na stranicu ili tako nešto?
 
Julius said:
Samo ne znam kak da ga docukam prek grane... :misli:


to je najmanji problem, samo javi i ja ga uzmem i dofuram ga u zg
 
Odlično, hvala! Samo kaj će to pričekati još neko vrijeme jer trenutno nisam pro lovi, ali definitivno ti se javim kad odlučim uzet dimljak! :cool:

Danke!
 
hehe, danas preuzimam Mivv-a (titan), a bude li bog dao sreće, vještine i znanja možda bude i namontiran danas...

jer kod trgovca moram čekat do petka za montažu, a to je ipak, ono, jelda...
 
-alen- said:
hehe, danas preuzimam Mivv-a (titan), a bude li bog dao sreće, vještine i znanja možda bude i namontiran danas...

jer kod trgovca moram čekat do petka za montažu, a to je ipak, ono, jelda...

Pa montiraj ga sam, koliko me pamčenje služi trebao bi bti bolt on(3 vijka), ali neka ti prodavač pukne onaj vijak od db killera, tako da tebi nebi provrtila vida ili nešto slično
 
jokezakon said:
Pa montiraj ga sam, koliko me pamčenje služi trebao bi bti bolt on(3 vijka), ali neka ti prodavač pukne onaj vijak od db killera, tako da tebi nebi provrtila vida ili nešto slično

mislio sam ga montirati sam + frend, ali daj molim te prevedi ostatak teksta :D

slobodno se ti raspiši na dugačko i široko :D


btw. moram rezati...

top8rl.jpg
 
Ako s doljnje strane topa nemaš podlošku iz koje vire tri (ili 4 vijka) onda jebiga, nije bolt on, nego če BITI slip on, ali tek kad ga otkineš(ako je tako zamišljeno u mivvu,) što mi je jako čudno za jednu renomiranu firmu, jer onda gubiš soluciju vračanja originala
 
Neko mu je uvalio.
Sad buš (ak ne namjeravaš piliti originalni) još i cijev moral dat nekom napravit. Mene je Shacal 600 kn tražil da mi spiga cijev za Z 750.
 
gigi said:
Neko mu je uvalio.
Sad buš (ak ne namjeravaš piliti originalni) još i cijev moral dat nekom napravit. Mene je Shacal 600 kn tražil da mi spiga cijev za Z 750.


kad zgledaš ko da imaš hrpu para :mrgreen:

meni u Shacalu nisu htjeli otšarafit imbus od prigušivača na Akrapu (ja nisam imal takav doma)

gledaju njih dvojica..."ccc. neznam cc..hm...hm.. kaj ja znam..hm"

ni mrtav se ne približavam tam

rađe dam Slovencu pa kolko košta da košta




srki
JEBO JEBO JEBO
 
gigi said:
Neko mu je uvalio.
Sad buš (ak ne namjeravaš piliti originalni) još i cijev moral dat nekom napravit. Mene je Shacal 600 kn tražil da mi spiga cijev za Z 750.

Griješiš, to jedino ako si kupio odvojeno top, pa si želio adaptirati, inaće ide sve u kompletu s uputom za rezanje (ZX12R, Skr 125 4T), ali nemojte u off, hajdemo čovjeku pomoč da ga ovaj ne zajebe, ako već nije
 
e ne kuzim zasto treba rezati? pa ako je kupio MIVV za SV650 onda bi valjda trebalo biti vrlo jednostavno skinuti origigi i staviti MIVV bez rezanja postojeceg :neznam: osim ako nije kupio neki univerzalni top.
 
2Joke - imal sam top pa mi je trebalo spigat cijev

2FZ1 - očito je dobio samo top bez one cijevi s kojom spojiš top i grane