Mivv,Storm, Gpr, Ixil

KAWA-Z-750

Member
Čiers.... Vec duze vremena tražim Laser extreme za Z1000 iz sad već davne 2008 i nemam nekog pomaka.... Proizvođač je propao i to je to.... Želim nac neki sličan đir.... mali lonci tj da nisu ko obiteljski protočni bojler :)
Materijal čak i nebitan.... može i entri level inox.
E sad... tu se vrte navedeni proizvođači pa eto da vidim vasa iskustva s njima..... Cijene su tu negdje.... mislim da je najskuplji oko 800e (od ovih navedenih).
Kod mivv-a vidim da je podproizvođač Storm kao neki entri level (inox materijal) pa onda je tu razlika i 200+e između storm gp inox i mivv gp inox...
Naravno samo homologirajuće izvedbe dolaze u obzir.....i zanimaju me vaša saznanja i iskustva sa ovim markama....
Hvala
 
Mivv ti ima i verziju koju proizvodi za Polo moto trgovine i zove se Hashiru. Ja sam nedavno uzeo za Bandita Hashiru verziju Mivv GP auspuha i meni i izgleda i zvuci super. Kratki mali lonac kakav i trazis.
Eto cisto da i to uzmes u obzir.
 
  • Like
Reactions: KAWA-Z-750
Od svih sam imao gpr i sad imam dva gpr-a po meni super auspusi po dobroj cijeni...al nekako mi se cini mivv kvalitetniji, al mozda se varam
 
  • Like
Reactions: KAWA-Z-750
Alo... imas Akrapovic...LeoVince...Remus...Arow...Bos...Mivv...Storm...,a vridi i za druge ako hoce kakav INFO....Imas u DCM-Zagreb,odlicne rabljene, jes normalan-ne bacaj solde-, isto ka novo...nazovi i upitaj ili posalji upit e-mail.om.,a cijene su OK...