Mjerenje buke na Tehničkom

bpremuz5

New member
Neki dan sam razgovaral sa prijateljem koji radi na tehničkom pa mi veli da budu od druge godine najvjerojatnije uveli mjerenje buke za motocikle prilikom tehničkog!  :shock:

Kaj vi mislite o tome  :misli: Mene kaj se tiče to je koma!  :palacdolje:
 
ja ga nemam :wink:
 
Meni interesira da maknu one krame s ceste iz kojih vije dim kao da su zapaljeni, i od kojih ako ih dodirneš odmah dobiješ tetanus. Ako je mjerenje buke korak k tome ok, s db killerom rješiš to u 5 minuta. Ali ako budu pametniji pa kad vide Shacala i Akrapa tražili i homologaciju, onda je najebo onaj ko nema Akrap SP
 
joke said:
Meni interesira da maknu one krame s ceste iz kojih vije dim kao da su zapaljeni, i od kojih ako ih dodirneš odmah dobiješ tetanus. Ako je mjerenje buke korak k tome ok, s db killerom rješiš to u 5 minuta. Ali ako budu pametniji pa kad vide Shacala i Akrapa tražili i homologaciju, onda je najebo onaj ko nema Akrap SP

Da li u EU ( konkretno Njemačkoj i Austriji ) traže homologaciju
auspuha na tehničkom ?
 
joke said:
Meni interesira da maknu one krame s ceste iz kojih vije dim kao da su zapaljeni, i od kojih ako ih dodirneš odmah dobiješ tetanus. Ako je mjerenje buke korak k tome ok, s db killerom rješiš to u 5 minuta. Ali ako budu pametniji pa kad vide Shacala i Akrapa tražili i homologaciju, onda je najebo onaj ko nema Akrap SP
Onda ga prije tehničkog skineš,staviš original a poslije tehničkog vratiš nazad na motor i stvar riješena
 
joke said:
Meni interesira da maknu one krame s ceste iz kojih vije dim kao da su zapaljeni, i od kojih ako ih dodirneš odmah dobiješ tetanus. Ako je mjerenje buke korak k tome ok, s db killerom rješiš to u 5 minuta. Ali ako budu pametniji pa kad vide Shacala i Akrapa tražili i homologaciju, onda je najebo onaj ko nema Akrap SP

Viš ja imam Akrapa SP na svom Kawcu ali nema db killer niti homologaciju!  :misli:
 
Bump said:
a ja nemam akrap nego serisko zujalo pa se ne brinem :jesus: :wink:

db je najmanji problem napravi se za sicu :jesus:
 
Pitbull said:
Viš ja imam Akrapa SP na svom Kawcu ali nema db killer niti homologaciju!  :misli:

zato jer nije street legal :wink:
ista stvar i kod mene :mrgreen:
 
silvije said:
Onda ga prije tehničkog skineš,staviš original a poslije tehničkog vratiš nazad na motor i stvar riješena

Tak nekaj sam si i ja mislil ali kaj onda s policijom  :misli: Budu zaustavljali i slali na izvanredni tehnički  :shock: :misli:
 
Pitbull said:
Viš ja imam Akrapa SP na svom Kawcu ali nema db killer niti homologaciju!  :misli:

Linije SP (Sport Production) je u stvari normalni prijašnji Akrap, ali sa prigušnom lulicom i knjižicom formata A4 koja ima preslik homologacije.
Ako imaš rupicu na doljnjem djelu kraja ispuha, znači lulila je bila u kompletu, ako nemaš tu rupicu, onda neznam pto je u điru
 
AnteK said:
Da li u EU ( konkretno Njemačkoj i Austriji ) traže homologaciju
auspuha na tehničkom ?


neznam dal je ta homologacija kaj drugo, ali top mora imat EG-ABE iliti atest
 
speed attack said:
neznam dal je ta homologacija kaj drugo, ali top mora imat EG-ABE iliti atest

E to i mislim. Dakle, nemere se registrovati motor sa topom
koji IMA montiran dB killer, a NEMA EG-ABE potvrdu  (y)
 
Pitbull said:
Tak nekaj sam si i ja mislil ali kaj onda s policijom  :misli: Budu zaustavljali i slali na izvanredni tehnički  :shock: :misli:


amozda budu samo dijelili kazne

i kaznene bodove :mrgreen:
 
AnteK said:
E to i mislim. Dakle, nemere se registrovati motor sa topom
koji IMA montiran dB killer, a NEMA EG-ABE potvrdu  (y)


tako je, mores imat i 5 db-killera, a ako top nema ovog  

onda nista od tehnickog
 
speed attack said:
tako je, mores imat i 5 db-killera, a ako top nema ovog  

onda nista od tehnickog

Viš moj to nažalost nema, tak da bu išla taktika sa serijskim spuhom!  (y)
 
joke said:
Linije SP (Sport Production) je u stvari normalni prijašnji Akrap, ali sa prigušnom lulicom i knjižicom formata A4 koja ima preslik homologacije.
Ako imaš rupicu na doljnjem djelu kraja ispuha, znači lulila je bila u kompletu, ako nemaš tu rupicu, onda neznam pto je u điru

Je moj je SP serija Akrapa ali je bez homologacije jer ti isti sa homologacijom i db killerom koštaju 100eura više (tak mi je bilo rečeno) a kod nas nema još za to zakona pa se niti ne uvoze.
 
biće frke.
još samo čekamo ograničenje od 100 KS.
pa ću si kupim 2 od 100,isti qurac ko jedan od 200 :mrgreen:
 
Dek..Dadek said:
biće frke.
još samo čekamo ograničenje od 100 KS.
pa ću si kupim 2 od 100,isti qurac ko jedan od 200 :mrgreen:

Ništ od sto konja to samo švabi imaju!  :mrgreen: :wink: