MK " ARBA RIDERS "

kokic

New member
Želim vas obavjestit da smo danas dana 11.04 2009 na Otoku Rabu nas tridesetak zaljubljenika u motocikle našli da osnujemo moto klub .Izabral smo upravu, ime kluba i statut.Sad nam još ostaje da riješimo papirologiju da to sve ozakonimo,nadam se da ćemo i to brzo riješit. Sretan Uskrs svima i pozdrav sa Raba (y)
 
Iznimno sam ponosan što smo izabrali ime kluba kao i upravu za osnivanje moto kluba "ARBA RIDERS"
Nadam se da će se to ime svidjeti ostalim klubovima.
Naime, za one koji neznaju, ARBA je staro ime za otok Rab te smo odlučili da ćemo ga s ponosom nositi na budućem grbu :)

Pozdrav mome kolegi Kokiću :)  (y)
 
CESTITKE

MK IMOTSKI SOKOLOVI
 
Naša draga osnivačka skupština koja nam je omogućila da osnujemo klub :)

 
Čestitke na osnivanju kluba,ime vam je odlično,još dajte grb da vidimo(ako je gotov)
Pozdrav iz Širokog Brijega od Hercegovaca (y)
www.mk-siroki.com
 
Nadamo se da ćemo uvrstit naša 4 zvonika koja su simbol otoka Raba i neku karikaturu.
U četvrtak je sazvana ponovno sjednica za uvrštavanje i usvajanje grba te upis novih članova.
Nadam se nečem dobrom :)
 
Ivo said:
Iznimno sam ponosan što smo izabrali ime kluba kao i upravu za osnivanje moto kluba "ARBA RIDERS"
Nadam se da će se to ime svidjeti ostalim klubovima.
Naime, za one koji neznaju, ARBA je staro ime za otok Rab te smo odlučili da ćemo ga s ponosom nositi na budućem grbu :)




A i ovo RIDERS je poznata starorapska rijec.
Cestitike za osnivanje kluba.
 
Ha ha ha...danas mi se žali policija zašto nismo i njih zvali :)
Naravno...duboko sam im se ispričao i na kraju su i oni pozvani u četvrtak.
Nisam znao da će se naša Policija toliko ljutiti što ih nismo pozvali  :LOL: :LOL:
 
Vaše čestitke su nam jako bitne kao i vaša podrška.
Zato vam bikeri dragi Hvala  (y) (y) (y)
Zato smo vama u čast imali roštilj  8)
 
..puno sretnih kilometara i čestitke na otvorenju kluba od društva young-4ever...
 
Ivo said:
Vaše čestitke su nam jako bitne kao i vaša podrška.
Zato vam bikeri dragi Hvala  (y) (y) (y)
Zato smo vama u čast imali roštilj  8)
oću da kupim jedan ovakav set luk i strijela! :D
 
pozdrav svim bikerima mk arba ridersa koji su bili u umagu ove godine,ali poseban pozdrav onoj dvojci koji su mi popili pola boce pica nazvanog 'medulinka' :D  ..ekipa,kad dodjete na susret u pulu vodim vas u medulin po taj poseban nektar..to je ona cuga koja podsjeca na medovacu sa kaduljom,ali puuuuuuuuuuuuuuuno bolja!!!! pozdrav svim clanovima i zelim vam puno sretnih kilometara!!!
 
Ivo said:
Vaše čestitke su nam jako bitne kao i vaša podrška.
Zato vam bikeri dragi Hvala  (y) (y) (y)
Zato smo vama u čast imali roštilj  8)

Na prvoj fotki sam prepoznal Damira...malo mi je premala fotka da skužim ostale.

Na drugoj si ti prvi s lijeva? Ili sam te zamijenio?
A drugi s lijeva je vozio (ili vozi još uvijek) Ducati?
 
Čestitke od MK Zagorski Orlovi  (y)
I mi se još natežemo sa papirologijom  :mrgreen: