MK BEZKINTOS - Velika Paka, 06.06.2015.

Added to Calendar: 06-06-15

nasty88

New member
7. moto susret Moto Kluba Bezkintos Žakanje, subota 06.06.2015. na starom mjestu u Velikoj Paki.

Detalji naknadno...

info tel.: 092/2434319
 
6.6. "Vražji dan" - dan od kojeg treba strahovati... jer se opet sprema fešta Bezkintosa!

Sedmi moto susret Moto Kluba B€ZKINTO$ Žakanje, na starom dobro poznatom mjestu u Velikoj Paki!

Sve je već dobro poznato...
Mi smo Bezkintosi i kod nas su bajkerske cijene, dopeljate se kod nas i još vam ostane za pun tank benzina, kad je pivica standardno 10 kunica!
Nemamo veliki rock bend al dobra ekipa i atmosfera sa vrhunskom rock svirkom do jutra zagarantirani.
Kamp u prirodi na svježe pokošenoj travici, ujutro kokot pjeva i već poznata topla juhica koja i mrtve diže.
Torta je u ponoć, defile sa okrijepom, tombola, moto igre.....
Tko je bio, zna šta ga čeka!

Dobrodošli svi ljubitelji motora i ostali dobri ljudi koji vole dobru zabavu i nezaboravan provod!!! (y) (y) (y)
 
nasty88 said:
6.6. "Vražji dan" - dan od kojeg treba strahovati... jer se opet sprema fešta Bezkintosa!

Sedmi moto susret Moto Kluba B€ZKINTO$ Žakanje, na starom dobro poznatom mjestu u Velikoj Paki!

Sve je već dobro poznato...
Mi smo Bezkintosi i kod nas su bajkerske cijene, dopeljate se kod nas i još vam ostane za pun tank benzina, kad je pivica standardno 10 kunica!
Nemamo veliki rock bend al dobra ekipa i atmosfera sa vrhunskom rock svirkom do jutra zagarantirani.
Kamp u prirodi na svježe pokošenoj travici, ujutro kokot pjeva i već poznata topla juhica koja i mrtve diže.
Torta je u ponoć, defile sa okrijepom, tombola, moto igre.....
Tko je bio, zna šta ga čeka!

Dobrodošli svi ljubitelji motora i ostali dobri ljudi koji vole dobru zabavu i nezaboravan provod!!! (y) (y) (y)

Ma to je to.
Što se mene tiče i demo bend je bolji izbor od onih Crvenih Jabuka, Vatri, Teških industrija, Brkova i ostalih sranja.

Bili smo prije koju godinu, ali bez šatora. Ove godine bi mogli i ostati  (y)
 
Damian said:
Ma to je to.
Što se mene tiče i demo bend je bolji izbor od onih Crvenih Jabuka, Vatri, Teških industrija, Brkova i ostalih sranja.

Bili smo prije koju godinu, ali bez šatora. Ove godine bi mogli i ostati  (y)


Sve ima svoju čar, mi njih ne možemo dovest iz raznih razloga...ni ne trebaju nam kad je opet vrhunska fešta!  (y)  :peace: :peace: :peace:

Dobrodošli ste naravno!  (y)
 
Jedna obavijest...

Kao i do sada pratite MOTO table, koje će vas opet vodit iz pravca Žakanja!

Ne preporučamo dolazak preko Ribnika motorima pošto su trenutno na jednom djelu ceste radovi, u lošem je stanju, ima kamena i pijeska po cesti!
 
Potpisujem prijašnji post samo što nismo susjedi ali zato imate veliki pozdrav iz Pule. Kaciga do poda. 500 i nešto km se isplatilo. Hvala vam na svemu. Od dočeka s rakijicom , defilea s kobasama i cugom  i rastanka uz kavicu ,kolače, klopu ... Naravno i totalnu zajebanciju.
 
Dragi prijatelji i prijateljice želimo vam svima zahvaliti što ste nas posjetili na našem 7. moto susretu.
Hvala svim klubovima, bajkerima... iz Hrvatske, Bosne, Slovenije, Austrije, Njemačke, prijateljima i simpatizerima kluba!
Vrijeme nas je poslužilo i susret je odlično prošao. Nadamo se da vam se svidjelo kod nas, trudili smo se sve to izvesti što je bolje moguće.
Vidimo se!!!